"Kod genetyczny" odcinek 2. Piotr na głodzie narkotykowym porywa auto ojca! Dojdzie do tragedii? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2. odcinku "Kodu genetycznego" trwa śledztwo w sprawie Izy. Piotr nadal nie może pogodzić się z jej nieobecnością i pogłębiają się jego problemy z narkotykami. Na głodzie porywa auto ojca. Sprawdź, co się wydarzy w 2. odcinku "Kodu genetycznego".

Multimedia

"Kod genetyczny" sezon 2. odcinek 2. w poniedziałek, 9.03.2020 o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Trwa śledztwo w sprawie Izy (Karolina Gruszka). Podczas przesłuchań Tomasza (Adam Woronowicz), Piotra (Maciej Musiałowski), jak i Franka (Joachim Lamża)na jaw wychodzi coraz więcej faktów ze wspólnego życia ojca i syna z kobietą, którą obaj kochali. Tomasz jest przekonany, że w sprawę są zaangażowane osoby trzecie. Postanawia prowadzić śledztwo na własną rękę.

Byliśmy na planie nowego serialu TVN, w którym rządzi miłość, nienawiść, zdrada i szermierka! Będzie hit?Zobacz więcej

Na życzenie Zadary (Krzysztof Pieczyński) Skowroński zostaje odesłany na przymusowy urlop. Namawia Joannę (Julia Kijowska), by kontynuowała jego niedokończone badania w Instytucie. Równocześnie dowiaduje się, że Iza znała Zadarę wcześniej. Nabiera podejrzeń, że polityk dzielił z jego partnerką sekret. Czy mógł mieć coś wspólnego z jej tajemniczym zniknięciem?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Piotr jest w szoku. Nie potrafi sobie poradzić z decyzją Izy. Pogłębiają się jego problemy z narkotykami. W głodzie narkotykowym porywa auto ojca. Tomasz i Franek ruszają za nim w pościg…

Zobacz galerię

Serial "Kod genetyczny" jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN wyreżyserowanym przez Adriana Panka. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek, za scenografię odpowiada Maciej Fajst, kostiumy stworzyła Katarzyna Baran, zaś charakteryzację Jolanta Madejska. Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a poszczególne odcinki scenariuszy napisały Ewa Popiołek i Monika Trzósło. Kompozytorem muzyki do serialu jest Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Kierownikiem produkcji serialu„Kod genetyczny” jest Tomasz Parnowski, a producentami – Adrianna Przetacka i Przemysław Malec.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×