"Kod genetyczny" odcinek 4. Piotrek odzyskuje przytomność. Na jaw wychodzi ciąża Izy! Wiadomo, kto był ojcem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek serialu "Kod genetyczny". Piotrek odzyskuje przytomność. Na jaw wychodzi ciąża Izy! Wiadomo, kto był ojcem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Kodu genetycznego"!

Multimedia

"Kod genetyczny" odcinek 4. w poniedziałek, 23.03.2020 o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

W 4. odcinku "Kodu genetycznego" Piotrek, który uległ wypadkowi (Maciej Musiałowski), odzyskuje przytomność. Ma objawy zespołu odstawiennego. Objawy jednoznacznie wskazują na to, że był uzależniony od narkotyków. Tomasz (Adam Woronowicz) nie chce w to uwierzyć.

Jacek (Michał Żurawski) prowadzi śledztwo w sprawie wypadku Piotrka. Chce potwierdzić, że do zderzenia doprowadziły narkotyki, które wykryto we krwi nastolatka. Jednocześnie Tomasz zbiera dowody na to, że nie narkotyki były przyczyną wypadku, ale celowe usunięcie z samochodu płynu hamulcowego przez kogoś, kto chciał uśmiercić Tomasza. Czy odkryje kto stoi za wypadkiem?

Ktoś próbował zabić Piotrka? Przyczyną wypadku nie były narkotyki?Zobacz więcej

Podczas pogrzebu Izy (Karolina Gruszka) Tomasz rozmawia z Klarą (Karolina Porcari), jej przyjaciółką. Na jaw wychodzi, że Iza miała kochanka. Badania wskazują z kolei, że Iza była w ósmym tygodniu ciąży. Tomasz nocą wkrada się do Instytutu Badań Kryminalistycznych, by zbadać DNA i odkryć kto był ojcem dziecka. Wynik odkrywa szokującą prawdę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×