"Kod genetyczny" odcinek 8. FINAŁ Świadek zabójstwa Izy zdradzi całą prawdę?! Finał zaskoczy wszystkich [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami ostatni, ósmy odcinek serialu "Kod genetyczny"! Czy w finale serialu poznamy całą prawdę o śmierci Izy?! Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Kod genetyczny" odcinek 8. FINAŁ w poniedziałek, 27.04.2020 o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Za nami przedostatni odcinek serialu "Kod genetyczny"! Piotr (Maciej Musiałowski) zgłosił się na komisariat, a Tomasz (Adam Woronowicz) zdołał odkryć kolejne elementy układanki, które przybliżają go do odkrycia szokującej prawdy na temat śmierci Izy (Karolina Gruszka). Czego możemy spodziewać się w finale?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W 8. odcinku serialu Tomasz zostanie przesłuchany przez Starzyńskiego (Michał Żurawski). Policjant będzie miał jednak wątpliwości, co do jego zeznań i zdecyduje się na test wariografem. Moziłło (Szymon Piotr Warszawski) przekaże Joannie (Julia Kijowska) wyniki badań w sprawie zabójstwa syna Marii Gradoń (Anna Radwan). Podejrzenia Tomasza okażą się prawdziwe – na hodowanej przez niego trawie Moziłło znajdzie drobinki lakieru.

Do kiedy można oglądać polskie seriale w TV? Znamy daty ostatnich odcinków!Zobacz więcej

Joanna spróbuje przekonać żonę Zadary (Krzysztof Pieczyński), Wandę (Katarzyna Herman), by wycofała fałszywe alibi męża. Nocą Zadara odwiedza Tomasza w areszcie. Wyznaje mu, co wydarzyło się w dniu wypadku. Niespodziewanie na komisariacie pojawi się Franek (Joachim Lamża). Stwierdzi, że był świadkiem zabójstwa Izy. Jaka jest prawda? Czy w finale sezonu odkryte zostaną wszystkie karty? Oglądajcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • finał naprawdę dobry (gość)

    Zdaje się nawet lepszy od całego serialu. A nieraz bywa odwrotnie. Np. właśnie w serialach TVN-u.

    06.05.2020 17:32

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×