"Kod genetyczny". Zakazana namiętność, tragedia i szermierka w nowym serialu TVN. Zapowiada się hit? [RELACJA Z PLANU, WIDEO, ZDJĘCIA]

Już na początku marca br. odbędzie się premiera serialowej nowości stacji TVN pt. "Kod genetyczny". My jakiś czas temu mieliśmy okazję być na planie i porozmawiać z aktorami. Zobacz naszą relację z planu serialu "Kod genetyczny".

Multimedia

"Kod genetyczny" - premiera 2 marca, o godz. 21:30 w TVN!

Historia zakazanej namiętności, która nigdy nie powinna była wybuchnąć - w taki sposób zapowiadany jest nowy serial TVN pt. "Kod genetyczny", w którym w rolach głównych wystąpili: Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski. Czego można się spodziewać po najnowszej produkcji TVN, która tej wiosny pojawi się na antenie?

Jest to historia o ludziach, o ich uwikłaniu, ale myślę, że piękna historia, bo to opowieść o miłości, która jest ogromną siłą. Zarówno tą sprawczą, jak i niszczycielską - powiedział nam Adam Woronowicz.

Trzy nowe seriale i "Ameryka Express" z nową prowadzącą. TVN zaprezentował wiosenną ofertę programową!Zobacz więcej

Aktor, którego widzowie TVN mogą kojarzyć z roli doktora Jana Artmana z serialu "Diagnoza" tym razem wciela się w postać Tomasz Skowrońskiego, wybitnego genetyka z Instytutu Badań Kryminalistycznych. To wdowiec i ojciec dorosłego syna, który kilka lat po śmierci żony zakochuje się w młodszej od siebie Izie Berger. Wierzy, że nowa partnerka wypełni pustkę w jego życiu i pomoże w relacji z synem, Piotrkiem.

Iza to jednak kobieta po przejściach. Karolina Gruszka w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl ujawniła, że jej bohaterkę spotkało w życiu coś, z czym nie potrafi sobie poradzić.

Z jednej strony chce normalności, a z drugiej czuje, że nie do końca zasługuje na normalność - wyznała aktorka.

Krzysztof Pieczyński szczerze o swoim bohaterze i polityce. "Manipulacji nienawidzę najbardziej"Zobacz więcej

Na planie serialu "Kod genetyczny" mieliśmy okazję podpatrzeć pracę aktorów, w tym Macieja Musiałowskiego, który aby wzorowo przygotować się do swojej roli, przez kilka miesięcy trenował władanie bronią białą. Syn Tomasza w którego się wciela jest bowiem utalentowanym zawodnikiem szermierki.

Zobacz nasz materiał z planu serialu "Kod genetyczny". Sprawdź, co jeszcze o serialowej nowości TVN opowiedzieli nam aktorzy!

Zobacz galerię

Serial "Kod genetyczny" jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN wyreżyserowanym przez Adriana Panka. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek, za scenografię odpowiada Maciej Fajst, kostiumy stworzyła Katarzyna Baran, zaś charakteryzację Jolanta Madejska. Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a poszczególne odcinki scenariuszy napisały Ewa Popiołek i Monika Trzósło. Kompozytorem muzyki do serialu jest Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Kierownikiem produkcji serialu„Kod genetyczny” jest Tomasz Parnowski, a producentami – Adrianna Przetacka i Przemysław Malec.

Komentarze

Skomentuj
  • iza (gość)

    nie można tak, to jest smutne , niszczyć innych żeby tylko nałapać natchnień na jakieś bezsensowne filmy seriale... itd... itp... itd...

    28.02.2020 01:23
  • miki (gość)

    "rządzi nienawiść" ,,, takie wzorce obecnie promują stacje tv w Polsce..

    26.02.2020 20:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×