"Kod genetyczny". Zwiastun nowego serialu TVN! Co łączy Woronowicza, Gruszkę i Musiałowskiego?

Do sieci trafił zwiastun nowego serialu TVN pt. "Kod genetyczny". Sprawdźcie, co łączy Adama Woronowicza, Karolinę Gruszkę i Macieja Musiałowskiego!

Multimedia

Głównym bohaterem "Kodu genetycznego" jest Tomasz Skowroński (Adam Woronowicz), wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger (Karolina Gruszka), jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie. Cierpi na tym relacja z dorastającym synem Piotrem (Maciej Musiałowski), która jest nie tylko pełna napięcia, ale widać, że Iza nie jest obojętna także młodszemu Skowrońskiemu...

Zakazany romans w nowym serialu TVN! Syn odbije ojcu kobietę? Kto pojawi się w obsadzie?Zobacz więcej

Skomplikowane relacje są motywem przewodnim pierwszego zwiastuna "Kodu genetycznego", który właśnie zadebiutował w sieci. Zobaczcie, jak wyglądają bohaterowie nowego serialu telewizji TVN! Historia zakazanej namiętności, która nigdy nie powinna była się wydarzyć. Ojciec i syn wplątani w walkę o jedną kobietę tracą kontrolę nad swoim życiem. Miłość, nienawiść, zdrada – to wszystko łączy jedna tajemnica.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Za reżyserię "Kodu genetycznego" odpowiada Adrian Panek. Produkcja liczy 8 odcinków i na antenie TVN zadebiutuje już wiosną!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×