"Kogel-mogel 3". Mikołaj Roznerski w nowej odsłonie kultowej komedii! Kogo zagra? [ZDJĘCIA+OBSADA+FABUŁA]

Mikołaj Roznerski dołączył do obsady filmu "Kogel-mogel 3" - kolejnej odsłony komedii znanej wszystkim Polakom. Kto oprócz niego pojawi się w nowej produkcji i co tym razem przeżyje Kasia Solska? Sprawdźcie!

Multimedia

"Kogel-mogel" Romana Załuskiego kilka dni temu obchodził dwudziestolecie premiery, a tymczasem dociera do nas coraz więcej informacji na temat planowanej trzeciej części komedii! Na początku roku pojawiły się pierwsze doniesienia na temat prac nad filmem "Kogel-mogel 3", teraz zaś do obsady dołączył Mikołaj Roznerski.

Błęcka-Kolska‬‬, Kasprzyk‬ i ‪Shakira‬ w 3. części! Co jeszcze wiemy o filmie? [NAZWISKA, FABUŁA, DATA PREMIERY]Zobacz więcej

Mateusz Damięcki i Piotr Stramowski, jak niesie plotka, również starali się o rolę w nowej części kultowej komedii, jednak to gwiazdor "M jak miłość" zachwycił twórców produkcji. Kogo zagra Mikołaj Roznerski? Najprawdopodobniej aktor wcieli się w Piotrusia Wolańskiego, dorosłego już syna państwa Wolańskich.

Wiemy już, że oprócz Roznerskiego w filmie wystąpią gwiazdy dwóch poprzednich części: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Stanisława Celińska oraz Paweł Nowisz, czyli kolejno Kasia Solska (później Zawada), państwo Wolańscy, mama Kasi oraz sąsiedzi jej i Pawła.

"Marian! Tu jest jakby luksusowo", czyli najlepsze cytaty z serii "Kogel-mogel" Zobacz więcej

"Kogel-mogel 3" będzie opowiadał o losach dojrzałej Kasi Zawady. Jako zniechęcona do życia rozwódka mieszka ona z trzydziestoletnim synem oraz mamą na wsi. Była studentka pedagogiki po raz kolejny spotka na swojej drodze małżeństwo Wolańskich oraz ich dzieci: dorosłego Piotrusia i jego młodszą siostrę. Kto zagra nieznaną wcześniej widzom córkę docentostwa? Tego jeszcze nie wiemy, jednak chodzą słuchy, że w tej roli wystąpi Barbara Kurdej-Szatan. Premierę filmu zapowiedziano na wiosnę 2019 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Angel (gość)

  No błagam, naprawdę Roznerski i Szatan, nie ma już innych aktorów????????? Wszystko na jedno kopyto....

  06.09.2018 14:42
 • Wolski (gość)

  Tylko nie rozwód . Fajna para która startuje w życie . Masakra

  23.08.2018 17:41
 • Gosc (gość)

  Kasia stanowiła tak wspaniałą parę z Pawłem ,więc rozwód to kiepski pomysł .Jeśli już to rozwijać trzeba Wolanskich.

  23.08.2018 15:42
 • Ghj (gość)

  Litości...!!! "Zniechecona do życia rozwodka"... jeśli tak będzie, to cały czar "Kogla-mogla" prysnie jak bańka mydlana..

  22.08.2018 23:23
 • Ala (gość)

  Nigdy nie rozwódka! Wdowa tak Przecież wszyscy ich pamiętają jako wspaniała parę i to końcówka 2 odcinka

  22.08.2018 23:02
 • dd (gość)

  bez sensu

  22.08.2018 19:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×