"Kogel-mogel". Cytaty z filmu przeszły do historii! Oto najlepsze teksty z dwóch części!

"Kogel-mogel" - cytaty z dwóch części filmu stały się już legendarne. Najlepsze teksty z tych produkcji to nie tylko "Marian! Tu jest jakby luksusowo". Sprawdźcie, które cytaty z "Kogla-mogla" przeszły do historii.

Multimedia

"Kogel-mogel" - cytaty obydwu części filmu przeszły już do historii, a "Marian! Tu jest jakby luksusowo" jest wręcz legendarne i chętnie używane w życiu codziennym. W tych produkcja pojawia się znacznie więcej powiedzonek, mądrości i dialogów, które warto zapamiętać. Każdy z bohaterów "Kogla-mogla" ma na swoim koncie jakieś zdanie, które zapada w pamięć.

Uwodzicielskie Kasprzyk i Mucha na uroczystej premierze 3. części "Kogla-mogla". Kto jeszcze się pojawił?Zobacz więcej

Sprawdźcie najlepsze cytaty z "Kogla-mogla"!

Zobacz galerię

Przypomnijmy, że "Kogel-mogel" opowiada o Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska), młodej dziewczynie ze wsi, która planuje wyjechać na studia do Warszawy. Bez wiedzy rodziców zdaje egzaminy na Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego i w dniu planowanego ślubu z bogatym sąsiadem, ucieka do stolicy. Wraz z rozpoczęciem studiów, podejmuje pracę u docenta Wolańskiego (Zdzisław Wardejn), gdzie jest opiekunką jego niesfornego synka. Pewnego dnia dziewczyna poznaje Pawła (Dariusz Siatkowski), przystojnego absolwenta szkoły rolniczej i zakochuje się. Ma on jednak zupełnie odmienne życiowe plany niż Kasia.

W drugiej części, "Galimatias, czyli kogel-mogel II Kasia i Paweł Zawadowie urządzają się na wsi. Ojciec dziewczyny (Jerzy Turek) obiecuje przepisać na nich swoją ziemię. Stawia jednak warunek: chce doczekać się w końcu wnuka. Jego córka ma jednak inne plany. Marzy o powrocie na studia pedagogiczne i nie chce jeszcze zostać mamą. Jest to przyczyną konfliktu między Kasią a Pawłem. Tymczasem w życiu Zawadów ponownie pojawia się ekscentryczna rodzina Wolańskich. Marian wraz z żoną (Ewa Kasprzyk) mają spędzić najbliższe dwa miesiące w Anglii. Proszą więc Kasię, aby ta przyjęła do swego domu w charakterze letników Piotrusia i jego babcię...

Rozszerzona wersja filmu zostane pokazana w telewizji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • jaśko (gość)

    Pani Ewunia jest ciągle sexi i nawet teraz bardziej niż wtedy. Chętnie bym z nią się zapoznał bliżej.

    22.02.2019 16:26
  • qwaqwa (gość)

    jest gdzieś na https://www.youtube.com/ ?

    16.02.2018 21:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×