"Kogel mogel". Ewa Kasprzyk - niezwykła, nietuzinkowa, nieobliczalna. Od trzech lat żyje na własnych zasadach z młodszym partnerem

"Co ludzie powiedzą?" - te dywagacje są obce Ewie Kasprzyk. Zwyczajnie nie zaprząta sobie głowy opiniami innych. Czerpie z życia pełnymi garściami i jest szczęśliwa w związku z młodszym partnerem.

Multimedia

Ewa Kasprzyk partner

Po niemal 40 latach małżeństwa aktorka rozwiodła się z mężem, Jerzym Bernatowiczem, z którym ma córkę Małgorzatę. Dziś jest szczęśliwą partnerką młodszego o osiem lat Michała Kozerskiego. To biznesmen, który w przeszłości, jako 15-latek, mieszkał w Nigerii.

Jego tata był wykładowcą na Uniwersytecie Ahmadu Bello. Teraz Michał ma tam dom i prowadzi interesy. Chciałby tam zamieszkać na stałe, ale ja nie jestem gotowa na rezygnację z pracy. Jeździmy tam, kiedy się da, szczególnie gdy tu, dzieje się bardzo dużo - opowiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Viva!".

Ewa Kasprzyk i jej głęboki dekolt na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowego. Zadała szyku?Zobacz więcej

Ewa Kasprzyk nie planuje ślubu, bo nie ma kiedy go wziąć. Praca i podróże pochłaniają jej cały czas.

Michał Kozerski przyznał w programie "Dzień dobry TVN", że z Ewą Kasprzyk jego życie nabrało tempa:

Dopiero z Ewą się zaczęło. Używanie takich określeń jak: rakieta, wulkan to w jej przypadku mało powiedziane. Jest osobą niezwykłą, nietuzinkową i przede wszystkim nieobliczalną. Nigdy nie wiem, czego można się po niej spodziewać. Bywa, że nasze plany zmieniają się w minutę. W ciągu jednego dnia Ewa może postanowić, żeby gdzieś wyjechać. Nauczyłem się już z tym żyć. Wszystkim polecam takie kobiety jak Ewa Kasprzyk, z tym, że będzie kłopot, bo ich nie ma. Ewie nie da się dotrzymać kroku. Nie ma takiej osoby. Nie tylko ja nie daję rady, nikt nie daje.

Ina Sobala i Nikodem Rozbicki gwiazdami nowego serialu Polsatu! Maria Sadowska odpowiada za reżyserię! Zdjęcia z planu!Zobacz więcej

Ewa Kasprzyk, która razem z Michałem Kozerskim przyjechała do studia, namawiała widzów na to, by odważyli się w swoim życiu na wprowadzenie zmian, jeżeli o nich marzą:

Ludzie często narzekają. Mówią, że chcieliby zmian. No to zróbcie to, odważcie się i zobaczycie co się stanie. Nie wiem, jak żyć. Ja żyję na własnych zasadach, nie pytam kogoś, czy mogę coś zrobić, tylko robię. Ja już jestem na emeryturze, jeśli chodzi o PESEL, ale totalnie to odrzuciłam. Nie korzystam z żadnych ulg dla seniorów, bo nie przejdzie mi to przez gardło. Nic nie planuję, to, co się stanie jest nieprzewidywalne. Nie lubię określenia "jesień życia". Jaka to jesień? To lato życia, każde słowo, ale nie jesień. Jesień to jest pora roku.

Córka, Małgorzata Bernatowicz przyznaje, że jej mama zawsze była osobą inną niż wszystkie:

Nie była absolutnie typową gospodynią domową. Nie gotowała obiadów. Jak jej się czasem zdarzyło, to potrafiła mi podać rosół z pierogami z truskawkami, więc miała takie różne wtopy w tym temacie.

Aktorka jest najbardziej kojarzona z rolą w "Koglu moglu", ale nie tę kreację ceni sobie najbardziej sama zainteresowana:

Powszechnie ludzie kojarzą mnie z rolą wariatki z filmu "Kogel-mogel", ta rola otworzyła mi wiele drzwi, ale ja cenię sobie role w "Bellissimie", w "Cudownie ocalonym" czy "Dziewczętach z Nowolipek. Zagrałam w "Karierze Nikosia Dyzmy", gdzie latałam prawie goła, może tego trochę żałuje, bo podobno teraz ten film oglądają marynarze na statkach, tak mi mówił znajomy kapitan.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mogiel (gość)

  Nie oceniają kogoś

  25.11.2021 11:29
 • Mogiel (gość)

  Nie oceniają kogoś

  25.11.2021 11:29
 • Ewa (gość)

  Szczęścia Państwu z serca życzę i zdrowka

  24.11.2021 18:18
 • Beta (gość)

  Fajna para tak trzymać żyć żyć i jeszcze raz żyć

  22.11.2021 19:41
 • Mogiel Mogiel 4 (gość)

  Współczuć takiego młodszego ??? partnera . Za wygląd już 8 lat pi@ rdla ....

  22.11.2021 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×