"Kogel-mogel". Jerzy Dominik nie żyje! Aktor znany z roli Holendra van Doorna miał 63 lata!

Jerzy Dominik nie żyje! Aktor znany z roli Holendra van Doorna w kultowym filmie "Kogel-mogel" oraz seriali takich jak: "Na Wspólnej", "Plebania" oraz "W labiryncie" zmarł w wieku 63 lat. Co było przyczyną śmierci aktora?

Multimedia

Jerzy Dominik był popularnym aktorem filmowym i teatralnym. Zajmował się również dubbingiem. W latach 1980-82 występował w Teatrze Polskim. Z Teatrem Studio w Warszawie związany był w latach 1982-96.

Dariusz Siatkowski, czyli filmowy mąż Kasi Solskiej. Jego śmierć była ogromnym szokiem dla wszystkich!Zobacz więcej

Największą popularność przyniosła mu rola Holendra van Doorna, który robił interesy z Pawłem Zawadą (w tej roli Dariusz Siatkowski) w kultowym filmie "Kogel-mogel". Jerzy Dominik występował również w takich serialach jak: "Na Wspólnej", "Plebania" oraz "W labiryncie". Miłośnicy filmów i polskiego dubbingu jego głos mogą kojarzyć z filmów: "Logan: Wolverine", "Harry Potter i Czara Ognia", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "Życie Pi" czy "Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu".

Jerzy Dominik zmarł 3 września br. w wieku 63 lat. Jak podaje Super Express przyczyną śmierci aktora był zawał serca, którego doznał pomiędzy nagraniami. Rodzinie i najbliższym aktora składamy kondolencje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×