"Kogel-mogel". Pogrzeb Katarzyny Łaniewskiej będzie miał charakter państwowy. Kiedy ostatnie pożegnanie aktorki?

O śmierci Katarzyny Łaniewskiej dowiedzieliśmy się 7 grudnia 2020 roku. Popularna aktorka miała 87 lat. Znamy już pierwsze informacje na temat pogrzebu Katarzyny Łaniewskiej. Kiedy odbędzie się jej ostatnie pożegnanie?

Multimedia

Katarzyna Łaniewska nie żyje

Polska aktorka teatralna, filmowa i serialowa, Katarzyna Łaniewska zmarła 7 grudnia 2020 roku, kilka dni po tym, jak wyszła ze szpitala i wróciła do swojego domu w Łodzi. Od dłuższego czasu zmagała się z licznymi chorobami, coraz szybciej traciła wzrok. O jej śmierci powiadomiła na Twitterze Anita Czerwińska - rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości.

Kiedy pogrzeb Katarzyny Łaniewskiej?

Przedstawiciele Związku Artystów Scen Polskich zdradzili teraz pierwsze informacje na temat pogrzebu Katarzyny Łaniewskiej. Dzięki temu wiadomo, że ostatnie pożegnanie aktorki będzie miało charakter państwowy, ale ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, obecni będą tylko najbliżsi. Pogrzeb odbędzie się 17 grudnia 2020 na warszawskim Cmentarzu Służewskim Nowym w rodzinnym grobie. O godz. 13:30 w kościele św. Katarzyny na Służewie rozpocznie się msza święta żałobna.

Katarzyna Łaniewska nie żyje! Filmowa mama Kasi Solskiej miała 87 latZobacz więcej

Katarzyna Łaniewska wystąpiła w wielu popularnych filmach i serialach. Widzowie zapamiętają ją przede wszystkim jako mamę Kasi Solskiej z serii filmów "Kogel-mogel" oraz gospodynię księdza, Józefinę z serialu "Plebania". W 2011 roku aktorka była także bezpartyjną kandydatką do Senatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu śródmiejsko-warszawskim.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • katarzyna zasenoluna - tasenugase (gość)

    hsocjdocjbdvdokb jpkjdcpdjvodpcndjkvplkd nmvkdpovpondjcpdnjkdopvkmj jkoc[pncpdcnjdkpocnj dvpndjcpdvnjdokv ndjpvkndvj dcofdpjkcfodpnvjdkovdpvojd szaijdofkdnhcpfdjnidbhc0fi dojfcdpofnhd ovbfdonv bov bnjdojnvdokv dbnjvdojndonjdjnjd0ob njoncdjp0ondv0ondjviod hoodjodkncjdokjdv ndhjvoindhji0 dibnhcjodi vbnhjdivojodnjidoknjdpvndj jkoncdjc - odnjck -doponcjdocop dojckidpncjd kopvdpojvodv ndjkvo zaswkg pkflv pokmvpomvkpvnmvkm kfvpfvmkfpvmfpl na idcjndih oszawejfvfpkvj

    13.12.2020 16:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×