"Kogel-mogel". Powstanie 4. część kultowej polskiej komedii! Jak potoczą się losy Kasi i jej syna Marcina?

"Kogel-mogel 4" powstanie! Autorka scenariuszy do wszystkich części cyklu, Ilona Łepkowska potwierdziła, że trwają prace nad kolejną odsłoną perypetii Kasi Solskiej. Zdjęcia do "Kogel-mogel 4" mają wystartować latem br., o ile sytuacja w kraju na to pozwoli.

Multimedia

"Kogel-mogel 4" powstanie!

Po kasowym sukcesie filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" widzowie zastanawiali się, czy historia Kasi Solskiej i jej syna Marcina będzie kontynuowana. Dla fanów kultowej polskiej komedii mamy jednak dobre wiadomości. Ilona Łepkowska potwierdziła, że trwają prace nad 4. częścią filmu "Kogel-mogel". Autorka scenariuszy w rozmowie z portalem Plejada.pl. zapowiedziała kolejną odsłonę filmu, która będzie zwieńczeniem popularnej historii.

To oczywiste, że gdy film odnosi sukces, to chce się go kontynuować. A trzecia część "Kogla-mogla", której zrobienia podjęłam się po 30 latach przerwy, niezależnie od ocen, była w kinach najpopularniejszą polską produkcją zeszłego roku. No więc Tadeusz Lampka namawiał mnie, żebym napisała scenariusz czwartej części — zdradziła Ilona Łepkowska w rozmowie z Plejada.pl.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Żarty o marihuanie i maskowanie braków pomysłów za pomocą disco polo, czyli gwałt na kultowej polskiej komediiZobacz więcej

Optymistyczny scenariusz zakłada, że zdjęcia do 4. części "Kogla-mogla" rozpoczną się latem 2020 r.

Mam nadzieję, że będzie można rozpocząć zdjęcia latem — że pandemia będzie wtedy już za nami. Ale to oczywiście tylko nadzieja. Jasne, że trzeba brać pod uwagę także czarny scenariusz. Będzie mi przykro, ale przyjmę to ze spokojem — wyjaśniła autora scenariuszy.

Wiadomo, że do ekipy filmu "Kogel-mogel" dołączą nowi aktorzy. -Inni bohaterowie niż dotąd będą ważniejsi. - dodała tajemniczo Łepkowska.

Czekacie na czwartą i ostatnią według zapowiedzi część "Kogla Mogla"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ula (gość)

    Chętnie wybiorę się do kina na 4 część 👍👍

    13.04.2020 21:08
  • . (gość)

    Ja bardzo bym chciała zobaczyć czwórkę 🤗🤗🤗

    12.04.2020 23:38
  • Max (gość)

    Nie wierzcie w to .To pewnie prima aprilis

    07.04.2020 16:54
  • Beata (gość)

    Ja się cieszę.

    05.04.2020 19:24
  • Zibi (gość)

    Ale Prima Aprilis to był parę dni temu. Skoro planowana jest czwarta część to teraz nasuwa się pytanie po co? Jeśli pani Łepkowska myśli że kolejny raz coś ugra na nostalgii to srogo się myli. Trzecia pseudoczęść jest już na tyle złą wizytówką by mogło się coś ugrać. Ilona Łepkowska to kolejny przykład upadku artystycznego. Podobnie jak już nie żyjący Jerzy Gruza który dał nam Czterdziestolatka ale i spłodził także takie potwory jak Gulczas a jak myślisz czy Yyyyreek Kosmiczna nominacja. Za ten paździerz w postaci 3 części (przy którym swoją drogą niesławna Kac Wawa wygląda słabo) powinno się jej nastukać po łapach, kazać jej już pisać scenariusze do szmirowatych seriali i pilnować z biczem w łapie żeby pod żadnym pozorem nie zabierała się więcej do pisania scenariuszy do filmów a tym bardziej do Kogla Mogla.

    05.04.2020 18:40
  • Wera (gość)

    Cudnie

    05.04.2020 15:00
  • Fejsbuczka (gość)

    Super już się cieszę

    05.04.2020 14:59
  • K (gość)

    3 część Kogla mogla to była żenada i żerowanie na dwóch pierwszych części. Większość ludzi poszła na 3 część z sentymentu do 1 i 2. Też poszłam i żałuję każdej złotówki, jaką wydałam na ten kicz. Pourywane sceny, zdarzenia nie wiadomo skąd, aktorzy piszący o wyciętych scenach, romans na siłę... Żenada!

    05.04.2020 09:10
  • BARTEK KASPRZYKOWSKI (gość)

    KRZYSZTOF KOWALEWSKI

    05.04.2020 00:14
  • BARBARA KURDEJ SZATAN (gość)

    CEZARY ZAK

    05.04.2020 00:12
  • MALGORZATA KOZUCHOWSKA (gość)

    TAMARA ACIUCH

    05.04.2020 00:10
  • MAREK SUDYM (gość)

    KAZIMIERZ KACZOR

    05.04.2020 00:09
  • miszcz (gość)

    Ale po co? Przykro mi ,ale już trójka nie była interesującą.

    04.04.2020 12:01
  • daniel (gość)

    niech to będzie lepsza cześć niż ta 3. plisssss

    04.04.2020 09:32
  • goblin (gość)

    dwie pierwsze części były super, trzecia to tragedia! Kto tę trzecią część oglądał, ja tylko pierwsze 15 min. i miałem dość, kino w Polsce się skończyło, na tych pseudo reżyserów teraz nie powinno się przeznaczać ani grosza!

    04.04.2020 09:23
  • Luk (gość)

    Nie!!!!!!!!!