kogel mogel

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" [RECENZJA]. Reaktywowany "Kogel Mogel" był żenujący i nieśmieszny. Najnowsza część jest bardziej udana?

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" był prawdziwą filmową katastrofą, ale zarobił tyle, że twórcy niemalże od razu mogli zabrać się za przygotowania do realizacji kolejnej części. Mimo upływu ponad trzydziestu lat od premiery pierwszej części, marka "Kogel-mogel" okazała się prawdziwą żyłą złota, więc nie dziwię się, że Ilona Łepkowska usiadła i napisała scenariusz "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Jednak mam wrażenie, że przeczytała większość recenzji poprzedniej odsłony i postanowiła wyciągnąć pewne wnioski. Teraz, gdy czwarty "Kogel Mogel" pojawił się na Netflix, możecie sprawdzić to sami!

23.03.2022Recenzja

Netflix. Kultowa polska komedia w zasobach giganta. Od dziś użytkownicy mogą obejrzeć "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"

Seria filmów "Kogel Mogel" jest fenomenem w polskiej kinematografii. Pierwsza część, która miała swoją premierę w 1988 roku, podbiła serca Polaków. Od tego czasu doczekała się trzech kolejnych części. Ta ostatnia, czyli "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4", była najchętniej oglądanym polskim filmem w kinach w czasie pandemii. Od dziś dostępny jest na platformie streamingowej Netflix!

23.03.2022Koniec świata czyli kogel-mogel 4

"Kogel-mogel". Zdzisław Wardejn został uśmiercony i wrócił... w dniu swojego pogrzebu! Nieznane fakty z życia aktora

Zdzisław Wardejn to aktor, którego wielu widzów kojarzy przede wszystkim z czterech części serii "Kogel-mogel". Wcielał się w postać docenta, a później profesora Mariana Wolańskiego. Jego aktorskie portfolio obejmuje jednak znacznie więcej tytułów! W jego życiu od zawsze działo się ciekawie - w młodości został uznany za zmarłego i wrócił... w dniu swojego pogrzebu.

08.03.2022Kogel Mogel

"Kogel-mogel" aktorzy po latach. Tak zmieniły się gwiazdy kultowej serii o losach Kasi Solskiej. Niektórych nie ma już niestety wśród nas

"Kogel-mogel" aktorzy po latach. Na ekrany kin trafił film "Koniec świata, czyli Kogel-mogel 4". To już czwarty odcinek kultowej komedii, która doprowadziła do łez (ze śmiechu- oczywiście) całe pokolenia Polaków. Od premiery pierwszej części "Kogla-mogla" mięły już 34 lata. Jak zmienili się aktorzy, którzy zagrali w niej kluczowe role? Których z nich możemy zobaczyć w najnowszej części produkcji?

07.01.2022Kogel Mogel

"Kogel Mogel". Dariusz Siatkowski zginął w tajemniczych okolicznościach. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską

Dariusz Siatkowski wcielał się w postać męża Kasi Solskiej w dwóch części słynnego "Kogla Mogla". Aktor odszedł niespodziewanie w 2008 roku. Przyczyny jego śmierci nie zostały ujawnione, a rodzina nie komentowała domysłów mediów. Przypominamy sylwetkę tego znakomitego aktora, który na zawsze zapisał się w pamięci widzów. W jakich filmach i serialach zagrał Dariusz Siatkowski? Sprawdźcie.

06.01.2022Kogel Mogel

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Marian Opania jako podstarzały erotoman. Poznaj nowych bohaterów i zobacz plakat "Kogla Mogla 4"

"Zależy mi, żeby widz pokochał matkę Marlenki" – mówi Dorota Stalińska, która wciela się w nową bohaterkę „Kogla Mogla” i tworzy elektryzujący duet z Katarzyną Skrzynecką. Oprócz niej do obsady dołączyli m.in. Marian Opania oraz Karol Strasburger. "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" wejdzie do kin 7 stycznia. Poznajcie bohaterów.

24.11.2021Koniec świata czyli kogel-mogel 4

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×