"Kolejne 365 dni". Netflix opublikował fragment kolejnej części ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. Znana jest już data premiery

Netflix rozpoczął kampanię promocyjną związaną z 3. częścią filmu z serii "365 dni". Serwis VOD umieścił w sieci pierwsze 4 minuty filmu "Kolejne 365 dni". Przy okazji zdradził również datę premiery rodzimej produkcji Netflixa.

Multimedia

"Kolejne 365 dni" - Netflix opublikował pierwsze 4 minuty filmu

"Kolejne 365 dni" jest ostatnią częścią filmowej trylogii filmowych adaptacji głośnych erotyków Blanki Lipińskiej. Wcześniejsze części ("365 dni" i 365 dni: Ten Dzień) pomimo rażąco niskich ocen krytyków odniosły międzynarodowy sukces i były bardzo chętnie oglądane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nie dziwi zatem, że gigant VOD postanowił czym prędzej stworzyć kolejną część tej historii.

W związku z kampanią promocyjną "Kolejnych 365 dni", Netflix postanowił udostępnić w sieci pierwsze 4 minuty filmu. Na nagraniu można zobaczyć m.in. Magdalenę Lamparską wcielającą się w postać Olgi, a także Natalię Siwiec - odtwórczynię roli Emi. Nie zabrakło także aktorów wcielających się główne role: Michele'a Morrone'a oraz Simone'a Susinna.

W udostępnionym fragmencie widzimy Massimo, stojącego nad grobem Adriana Torricellego - jego brata. Natomiast najlepsza przyjaciółka Laury, Olga, wyznaje, jak bardzo za nią tęskni.

Przy okazji udostępnienia fragmentu filmu, Netflix poinformował również o dacie premiery "Kolejnych 365 dni". Film ma się pojawić na platformie 19 sierpnia 2022 roku.

Wcieli się w Lodowego Wojownika. Opowie historię niezwykłej determinacji i pasjiZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×