Kolejne ambitne wypowiedzi Dody...

Swoją inteligencją wykazała się podczas czatu w "Dzień dobry TVN".

Multimedia

Doda po raz kolejny skrytykowała usta Ibisza i Górniak. Nie zwróciła uwagi na to, że sama ma podobne...

Zapytana o relacje z Nergalem przyznała, że go kocha. "Będzie mnie dobrze bzykał, co sprawi że będę miała dobry humor, który przeleję na swoją płytę"- dodała. Nie zapomniała podkreślić, jak ważny jest dla niej seks. Jedyne mądre zdanie, które udało jej się wypowiedzieć, dotyczyło Mariny Łuczenko. Doda oznajmiła, że nie jest zazdrosna o młodą gwiazdkę. Dopóki nie wpływa to na jej karierę, jej menedżerka może zajmować się wszystkimi, którymi zapragnie.

Komentarze

Skomentuj
  • juri (gość)

    Wary obciągary, jak się zacisną to nie odpuszczą. Tydzień nie schodziłby

    06.02.2010 20:50
  • Efcia (gość)

    Czyli IQ też sobie wymyśliła ... albo kupiła???

    08.11.2009 12:43
  • dota

    nie wiem kto jest glupszy doda czy prasa,telewizja, wszyscy ktorzy ja reklamuja i pokazuja????

    25.10.2009 16:50
  • ... (gość)

    Ale przynajmniej jest na co popatrzec :P

    24.10.2009 14:29
  • xxx (gość)

    Doda to jest obrazem kiczu wulgarności bezczelności prostactwa itd jedyne co mogę dodać to fakt ze chetnie zatkałbym jej usta kutasem wtedy by zamilkła i wkońcu zrobiła pożyteczną rzecz- obciągnęła mi faję:))))))

    21.10.2009 10:23
  • taka_ja (gość)

    ona jest głupia i gdzie ta jej rzekomo wysoka inteligencja?>?? a jej rodzice sa głupi za nia-nie dziwie sie bo w koncu kazdy rodzic jest za swym dzieckiem-niewazne ile by lat maiało ALE to co ona wyprawia to sie w głowie nie miesci wstydu przynosi tylko,i ona ma reprezentowac Polske???o matko,czemu ona? Królowa?chyba kiczu

    21.10.2009 09:35
  • rafal (gość)

    moze to absurdalne co powiem ale mogl bym ja tylko zaciagnac do lozka a rano pognac do domu bo raczej nie potrafilbym przebywac w jednym pomieszczeniu z taka osoba dluzej niz kilka godzin

    20.10.2009 23:15
  • ... (gość)

    Największa ku..a polskiej sceny rozrywkowej. Odkąd się pojawiła straciłem szacunek do polskiej muzyki. Panienka która zamiast głosu reklamuje tylko swój gruby tyłek. Masakryczny pusty babsztyl żenada.....

    20.10.2009 21:58
  • ... (gość)

    plastikowa pusta panienka która myśli że jest najmądrzejsza i najpiękniejsza w czym bardzo się myli!!!

    20.10.2009 20:48
  • DiamondGirl. (gość)

    słodkaa < 33 ;D kocham ; ** .

    20.10.2009 20:10
  • ... (gość)

    Ordynarna baba.

    20.10.2009 12:06
  • ... (gość)

    Zapominacie,że ona ma 25 lat to może chyba czasem powariować troszkę...