Kolejne wyznania Katarzyny Figury

Aktorka definitywnie przestała ukrywać swój dramat.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA FIGURA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM MAŁŻEŃSTWIE W VIVIE! KATARZYNA FIGURA SIĘ ROZWODZI

O swojej domowej gehennie opowiedziała tym razem w telewizji Polonia.

  • Zdecydowałam się na publiczne wystąpienie odkrywając bardzo intymną i prywatną sytuację dlatego, że mam taką możliwość. Dlaczego nie zrobiłam tego wcześniej? Jest poczucie wstydu i lęku, że spotkam się z niezrozumieniem otoczenia - wyjaśniła.

Jak trudna była to rozmowa dla Figury świadczy przerwa, podczas której aktorka musiała się uspokoić.

- Zawsze może znaleźć się mężczyzna, który na zewnątrz buduje fasadę idealnego męża, partnera czy ojca, a za zamkniętymi drzwiami okazuje się potworem... Możliwe, że za sprawą mojego zawodu tak długo to trwało i moje poczucie własnej wartości nie zostało tak zniszczone. Uznanie publiczności, czy docenienie przez krytykę dawało mi poczucie siły, które było nieustannie podważane domu - wyznała.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA FIGURA NIE CHCE POWROTU MĘŻA MAŁŻEŃSTWO FIGURY URATOWANE!

Ratując się przed rodzinnym dramatem, Figura założyła na policji niebieską kartę. Mówi o tym, bo wcześniej sama nie znała tej możliwości.

- Nie wiedziałam o istnieniu tego rodzaju wsparcia ze strony policji i kuratora. Zgłasza się to na posterunku policji. Wtedy jesteśmy objęte pewną pomocą. Myślę, że ta pomoc i tak jest niewystarczająca - powiedziała.

Komentarze

Skomentuj
  • Lamana (gość)

    P.Kasiu. Nigdy nie przyszło mi na myśl patrząc kiedykolwiek na Panią, taką seksowną, erotyczną i uśmiechniętą, że za drzwiami domu mąż stosuje przemoc fizyczną i psychiczną. Myślałam raczej, że mąż traktuje panią jak główną wygraną na loterii, że "nosi Panią na rękach". Jestem dumna, że zrzuciła Pani z siebie ten ciężar. Życzę Pani spełnienia wszelkich planów.

    21.09.2012 10:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×