Kolejny skandal w “Tańcu z gwiazdami!?

Ostatniej edycji towarzyszyła dyskusja o tym, czy Natasza Urbańska, aktorka i tancerka powinna brać udział w show i rywalizować z amatorami. Razem z nową edycją przyszła pora na kolejną gwiazdę.

Multimedia

Tańczyłam już, gdy byłam małą dziewczynką - powiedziała Oceana, niemiecka wokalistka w rozmowie z Super Expressem.

Gwiazda oczarowała swoim pierwszym niedzielnym występem nie tylko publiczność, ale i jury w studiu. Można, zatem spodziewać się, że będzie jedną z faworytek typowaną do finałowych odcinków. Tylko czy informacja o tym, że Oceana nie jest amatorką, tak, jak pozostałe taneczne gwiazdy w show nie spowoduje fali krytyki? Przecież to program dla amatorów, a nie zawodowców? Już przerabialiśmy taką sytuację w przypadku udziału Nataszy Urbańskiej. Widać czeka nas powtórka z rozrywki, bo pozostałym uczestnikom trudno będzie dorównać Oceanie w kolejnych odcinkach …

Komentarze

Skomentuj
 • widz (gość)

  To zdaje się jest polski program i edycja więc po ch.. tańczy tu niemka ?? Co u nich się nie dostała to durni polaczkowie ją promują ??

  11.03.2010 13:53
 • Honorek (gość)

  Drogi TVN'ie! Tak się nie powinno wyrabiać. Już raz skrzywdziliście Nataszę, wstawiając Ją do konkursu, na co publiczność zareagowała głosując przekornie na Muchę. Po prostu trzeba przestrzegać reguł. Jak AMATORZY to nie TANCERZE. Powinniście teraz wycofać OCEANIĘ wypłacając Jej jakieś odszkodowanie (np. skuter albo CORSĘ) i pamiętać o ZASADACH!!

  11.03.2010 11:41
 • boczek (gość)

  Odpowiedź dla KM - ja myślę, że ona tańczyła tzw. "taniec na rurze". Jestem za tym żeby ją wykluczyć - nie tylko dla tego, że jest zawodowcem na parkiecie ale także dlatego, że jej dziadek był w wehrmachcie!!!

  11.03.2010 10:38
 • Oli (gość)

  Mało jest Polek , trzeba angażować Niemki-to skandal!

  10.03.2010 23:45
 • ... (gość)

  suka

  10.03.2010 19:58
 • KM (gość)

  Ale czy Oceana tańczyła tzw. taniec towarzyski???

  10.03.2010 17:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×