"Koło fortuny" i "Jaka to melodia" z nowymi prowadzącymi! Jak wypadli? Norbi, Izabella Krzan i Rafał Brzozowski opowiadają o zamianie!

"Koło fortuny" i "Jaka to melodia" z nowymi prowadzącymi powróciły na antenę Telewizji Polskiej. Jak debiut Rafała Brzozowskiego w "Jaka to melodia" i Norbiego w "Kole fortuny" oceniają widzowie? Kto poradził sobie najlepiej? Sprawdź opinie internautów i posłuchaj, co o wielkiej zamianie prowadzących powiedzieli nam Norbi, Izabella Krzan i Rafał Brzozowski!

Multimedia

"Koło fortuny" i "Jaka to melodia" z nowymi prowadzącymi

W programach "Koło fortuny" i "Jaka to melodia" doszło niedawno do zamiany prowadzących. Po wakacyjnej przerwie partnerem Izabelli Krzan został Norbi. Jego miejsce w "Jaka to melodia" zajął Rafał Brzozowski. -To świetny pomysł, dlaczego? Ruch w interesie, szum, gadamy o tym i coś się dzieje - ocenił w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Norbi.

Rafał Brzozowski dodał, że w "Jaka to melodia" może się bardziej wykazać. -Pracuje przy aranżacjach i kładziemy nacisk, żeby to było naprawdę dobrze zrobione muzycznie. - powiedział nam nowy prowadzący muzycznego teleturnieju.

Jakim prowadzącym jest Norbi? Izabella Krzan ocenia następcę Rafała Brzozowskiego! Zobacz więcej

"Koło fortuny" i "Jaka to melodia" - widzowie oceniają zamianę prowadzących?

Kto skorzystał a kto stracił na zamianie? W sieci pojawiły się już pierwsze opinie i komentarze dotyczące nowych prowadzących popularnych teleturniejów. Widzowie "Jaka to melodia" zwracają uwagę, że nikt nie zastąpi Roberta Janowskiego. Większość chwali jednak debiut Rafała Brzozowskiego w programie.

Mogłam spokojnie obejrzeć ten odcinek, obyło się bez wrzasków i darcia. Wystarczy normalnie mówić i okazać swoje zadowolenie dla uczestników. Oby tak dalej - oceniła Rafała Brzozowskiego jedna z internautek.

Wreszcie wróciła normalność i kultura do tego programu. Rafał Brzozowski jako następca Janowskiego jest OK. Z Norbi to była porażka - czytamy na forach internetowych.

Rafał Brzozowski szczerze o nowym programie Roberta Janowskiego. Będą konkurować? Zobacz więcej

Debiut Norbiego w "Kole fortuny" również spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widzów. Fani obu programów zauważyli, że wygadany wokalista w końcu może "być sobą". Niektórzy krytykują jednak strój, jaki założył na nagranie pierwszego odcinka. Rafał Brzozowski przyzwyczaił widzów "Koła fortuny" do eleganckiego garnituru, Norbi postawił za to na luźne ubrania.

Nie jest źle. Pan Norbert... wróć Norbi wreszcie może się spełnić w swojej roli i wygadać czego nie miał w Jakiej to Melodii. Teraz jak ja to nazywam "orędzia Urbi et Norbi" brzmią we właściwym miejscu.

Oglądałam,muszę przyznać szczerze,że myślałam że będzie gorzej

A jak wy oceniacie debiut Rafała Brzozowskiego w "Jaka to melodia" i Norbiego w "Kole fortuny"? Kto zyskał na wielkiej zamianie prowadzących?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Norbi wyjdz x tv Rafal wracaj

    18.09.2019 05:09
  • daniel (gość)

    Norbi sie caly czas sie. Myli sie w. W. Kole fortuny zdejmjcie go. Zanteny. Bo nikt tego. Nie ogloda. Studzieniec

    16.09.2019 10:55
  • maria mitera (gość)

    Boguska. Nie. Opiekuje swoja. Matka jak sie zle cuje. Tojej karze pic caly. Czas wode z butelek boguska balak. Studzieniec. Domek. Waloncy. Numer. Dwa. Studzieniec krzyrzowka. Kolo nowej. Soli. Chchchchch. Jest pojeburz tylko. Siedzi na ogrodach 2019

    16.09.2019 10:53
  • maria mitera angla (gość)

    Natalka chodzi. Codziennie nachlana. I. Pali. Ppierosy. Jes nie pelno. Letnia. I jest. Sama w. Domu. Zostawili. Wcale nie chodzi. Do. Szkoly bo. Mtk sie. Nie jteresuj. Bo. Ma. Kochanka. Z granica. Wcale jej. Nie bylo na wakaciach w tym roku. 2019. Pisala. Maria. Mitera. Anglia. 2019. 09. 16

    16.09.2019 10:38
  • Asia Polen (gość)

    Norbi to beznadziejny prowadzący, Wielka porażka.

    15.09.2019 17:18
  • natala kasi (gość)

    Grzegosz. Kasendra zabral tylko jedna curke. Weronike kasendre. A. Natala zostala sma na studziencu i. Chlala pila. Piwo. 2019

    15.09.2019 16:59
  • natala kasi (gość)

    Grzegosz. Kasendra zabral tylko jedna curke. Weronike kasendre. A. Natala zostala sma na studziencu i. Chlala pila. Piwo. 2019

    15.09.2019 16:46
  • Beti (gość)

    Norbi tragedia straszny gościu nie nadaje się ani do jaka to melodia.ani do koła fortuny.ja juź nie oglądam ze względu na niego,a Brzozowski jest ok fajne prowadzi oba programy

    14.09.2019 18:04
  • Beti (gość)

    Norbi tragedia straszny gościu nie nadaje się ani do jaka to melodia.ani do koła fortuny.ja juź nie oglądam ze względu na niego,a Brzozowski jest ok fajne prowadzi oba programy

    14.09.2019 18:04
  • Beti (gość)

    Norbi tragedia straszny gościu nie nadaje się ani do jaka to melodia.ani do koła fortuny.ja juź nie oglądam ze względu na niego,a Brzozowski jest ok fajne prowadzi oba programy

    14.09.2019 18:03
  • Aga (gość)

    Brzozowski nie nadaje się do prowadzenia żadnego programu, jest bardzo sztuczny, wolę norbiego jest na luzie.

    13.09.2019 18:06
  • Judyta (gość)

    Chciałabym otóż wyrazić takä o to wypowiedź zawsze z chęcią oglondałam koło fortuny kiedy prowadził Rafał Ale odkäd zmienił się prowadzäcy pan Norbi niewiem Ale on jakoś ma ubogie słownictwo nieodpowiednie nie posiada żadnej wiedzy ośmiesza siē macha rēkoma współczuję Izie że się z nim mēczy Ale on się nie nadaje kompletnie nawet nie umie rozmawiać z uczestnikami normalnie pośmiewisko niech sobie znajdzie trenera jak pracować w tv albo niech odejdzie masakra😥

    13.09.2019 13:13
  • Zaga (gość)

    Właśnie oglądam koło fortuny - ja nie wiem po co na siłę kogoś kreować na prowadzącego skoro w zupełności do tego się nie nadaje. Milion nie potrzebnych komentarzy z jego strony, żarcik żenada. Masakra - a to był program na który codziennie czekaliśmy :(

    12.09.2019 16:23
  • Lucy (gość)

    Przez Norbiego przestałam oglądać "jaka to melodia", teraz już nie oglądam "koła fortuny", Rafał wracaj , prowadź obydwa teleturnieje.

    12.09.2019 09:32
  • B. W. (gość)

    Panie Norbi lubi Pan "dużo mówić" lecz treść wypowiedzi i zachowanie nadaje się do kabaretu i tam proszę się produkować a prowadzenie Koła Fortuny przekazać osobie bardziej kompetentnej o większej kulturze zachowawcze

    11.09.2019 16:30
  • Jolka (gość)

    Cudownie że Rafał zaczął prowadzić "jaka to melodia" ale straci oglądalność "Koło fortuny" świetnie wyglądali razem Iza i Rafał. Norbi nie nadaje się na prowadzącego ciągle ma w kącikach ust białą ślinę Fuj!!! a tyle jest fajnych dziennikarzy Plisss zmieńcie

    11.09.2019 16:23
  • tir (gość)

    Nie wiem dlaczego na siłe wciskacie Norbiego do programów, przecież ten gośc to nadaje się tylko do pracy fizycznej na budowie. Na pewno ogladalnosć Koła Fortuny drastycznie spadnie.

    11.09.2019 08:41
  • Deli (gość)

    Brzozowski - sorry, ale gdzie widać talent do prowadzenia programu? Gość sztywny, nie potrafi zaskoczyć odpowiedzią, wiedzą, sztuczny luz. Krzyczy, a nie mówi. Z dykcją lepiej, niż u Norbiego, jako wodzirej na zabawie by się sprawdził, ale nie w tv.

    10.09.2019 23:45
  • Twierdzi (gość)

    Tragedia Norbi sie nienadaje do telewizniego tragedia tragedia

    10.09.2019 19:46
  • Gosc (gość)

    Wcześniej nie oglądałam jakiej to melodii bo nie cierpię norbiego, a teraz jeszcze do do koła wsadzili - tragedia!!!!

    10.09.2019 17:42
NowszeStarsze