"Koło fortuny" i "Randka w ciemno" także wrócą do TVP?

Wiele programów, mających swoje przemiery przed laty, powraca na antenę Telewizji Polskiej. Właśnie pojawiły się głosy, że szansę na to mają również "Koło fortuny" i "Randka w ciemno"!

Multimedia

Po zmianach w kierownictwie Telewizji Polskiej na antenę zaczęły wrac programy, które święciły triumfy na początku lat dwutysięcznych i wcześniej. Ponownie można oglądać m.in. "Teleranek" i "Sondę". Trwają też prace nad przywróceniem "Wielkiej gry".

W mediach pojawiła się też informacja o planowanym powrocie "Koła fortuny" i "Randki w ciemno". Być może dojdzie do tego już jesienią 2016 r. Jak wynika z badań społecznych MEC, tylko 19 proc. ankietowanych chciałoby powrotu "Koła fortuny". W przypadku "Randki w ciemno" jest to 14 proc.

Przypomnijmy, że "Koło fortuny" zadebiutowało na antenie TVP2 w 1992 r. Program realizowany był na licencji amerykańskiego formatu "Wheel of Fortune". W rolę prowadzących wcielali się: Wojciech Pijanowski, Andrzej Kopiczyński, Jerzy Bończak, Paweł Wawrzecki, Stanisław Mikulski oraz, po reaktywacji w 2007 r., Krzysztof Tyniec. "Randka w ciemno" emitowana natomiast była przez TVP1 w latach 1992-2005. Prowadzącym był początkowo Jacek Kawalec (do 1998), później Tomasz Kammel.

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Randka w ciemno! :D <3 come back...

    17.05.2016 21:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×