"Koło fortuny". Izabella Krzan popłakała się ze śmiechu przy wpadce uczestnika! Odgadlibyście to hasło?

Do kolejnej wpadki doszło niedawno w programie "Koło fortuny". Zestresowany uczestnik w zabawny sposób przekręcił hasło, czym doprowadził odsłaniającą literki Izabellę Krzan do łez. Rafał Brzozowski również nie mógł powstrzymać się od śmiechu.

Multimedia

W każdym odcinku programu "Koło fortuny" trójka uczestników ma szanse na wygranie dużych pieniędzy i atrakcyjnych nagród rzeczowych. Osoby biorące udział w teleturnieju kręcą kołem, a następnie odgadują hasła typując spółgłoskę za określoną sumę pieniędzy znajdującą się na kole. Niedawno w show TVP2 doszło do kolejnej zabawnej wpadki. Pomyłka zestresowanego uczestnika doprowadziła do łez odsłaniającą literki - Izabellę Krzan.

Wpadka uczestniczki! Zabrakło tylko jednej litery, by odgadnąć hasło [WIDEO]Zobacz więcej

Pan Michał musiał odgadnąć hasło finałowe z kategorii serial. Rozwiązaniem zagadki był tytuł "Klinika samotnych serc". Zdenerwowany uczestnik przekręcił jednak ostatnie słowa i powiedział:

Klinika samotnego sera? Seru?

Zdezorientowany prowadzący próbował ratować sytuację, prosząc publiczność o brawa dla pana Michała. Odsłaniająca literki Izabella Krzan nie potrafiła jednak powstrzymać śmiechu. Odpowiedź zawodnika doprowadziła ją do łez.

Słuchajcie, biedny ser tam gdzieś sobie siedzi w klinice - kontynuował Brzozowski widząc reakcję Izabelli Krzan.

Zobacz galerię

Rafał Brzozowski o programie "Koło fortuny":

Komentarze

Skomentuj
  • Julia Bartys (gość)

    Chcę być w google box i koło fortuny

    10.02.2019 15:28
  • Warlewska Ola (gość)

    Panie Rafale chciałabym zagrać w tym programie bo Ola was ogląda od pierwszego odcinka nawet w weekend N Bardzo proszę aby ten abyście spełnili Oli marzenie kocham was

    30.01.2019 18:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×