"Koło fortuny". Izabella Krzan szczerze o swojej karierze w telewizji! Chciała zostać prezenterką?

Izabella Krzan to jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek telewizyjny. Nic dziwnego, wszak mamy do czynienia z byłą Miss Polonia. Czy Krzan od początku chciała pracować w telewizji? Robi to, co sobie wymarzyła? Sprawdźcie!

Multimedia

Izabella Krzan rozgłos zyskała dzięki wygranej w konkursie piękności. Została Miss Polonia 2016. Aktualnie spełnia się jako prezenterka telewizyjna.

Zawsze marzyłam o tym, żeby być prezenterką telewizyjną. Odskocznią jest naprawdę konkurs Miss Polonia - powiedziała.

Izabella Krzan opublikowała zdjęcie w bikini. Fani podejrzewają, że jest w ciąży! Co ona na to?Zobacz więcej

Jak oceniacie Izabellę Krzan w roli prezenterki telewizyjnej? Dobrze spełnia się w tej roli? A może powinna raczej kontynuować karierę w modelingu?

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Chodzi sztywno (to nie wybory miss a normalnosc, wiedz moglaby sie ogarnac), mowic nie potrafi a jak juz zacznie to mowi to czego sie wyuczy nic poza rola, zero naturalnosci. Co to postawy, podpiera bok jakby nie wiedziala co z rekoma robic, moglaby sie wyuczyc postaw skoro chce pracowac w TV. Dodatkowo w polsce jest mnostwo piekniejszych kobiet, ta jest zawsze taka sama brzydka i okropnie ubrana.

    29.03.2020 16:35
  • Staniczka (gość)

    Nie Lubie takich wysokich kobiet jak topola. Dla mnie jest wiele ładniejszych na ulicy.

    27.03.2020 01:57
  • Widz (gość)

    Niech zniknie z tego programu jak najszybciej . Potrzebny jej kontakt z logopeda lub laryngologiem , lub niech się nie odzywa . Dla mnie porażka

    25.03.2020 22:41
  • Gość (gość)

    PAni Iza żadna piękność są piękniejsze dziewczyny od Niej oo wiele. m adrzejsze Ona potrafi ty klasa ko strzezyc ,żeby głupio się śmiać zero inteligencji a lubi żeby być wychwalaną

    24.03.2020 16:52
  • KZ (gość)

    Iza jest super tylko nie umie tańczyć!

    24.03.2020 16:37
  • Jom (gość)

    Nie lubię jej stylu bycia i wypowiedzi.Co do urody to bez przesady.Brak obycia,sztuczność.Nie znosi być osobą drugiego planu.I to podpieranie ręką lewego boku trochę bazarowe.

    23.03.2020 12:31
  • Sylwia (gość)

    Lubie ja jako prezenterkę. Sprawdza się :) miło się ją ogląda

    23.03.2020 10:58
  • Ja. (gość)

    Ta pani się tam nie sprawdza . Sepleni , mówi przez nos w poruszaniu się jest drewniana . Brak inteligencji , jak się odezwie główna boli. Przez tą panią przestałem oglądać!

    23.03.2020 10:16
  • Anusia (gość)

    Nie wiem kto to, ale do chrzanu...

    23.03.2020 09:39
  • halszka5144 (gość)

    Nie znoszę jej i nie ogladam programów z nią.

    23.03.2020 09:09
  • Gl (gość)

    Chodzi jak kon I mowi jak kon potafi tylko wytrzrrzczac oczy

    23.03.2020 08:30
  • Irena (gość)

    Dykcji to pani Iza wogóle nie ma, trudno ją zrozumieć.

    23.03.2020 05:31
  • O tym (gość)

    Jest wyjątkowa. Piękna, i inteligentna. Bardzo rzadkie połączenie, szczególnie wśród polskich prezenterek.

    23.03.2020 00:39
  • Ss (gość)

    Nie ukrywam piękna jest

    22.03.2020 23:17
  • On (gość)

    Ładna PI..A JEST NAWET CUDNA .jej mama i tata musieli się dobrze starać

    22.03.2020 23:16
  • Annamartyna (gość)

    P.I.K. oprócz świetnej figury,posiada doskonałą dykcję,a to naprawdę dzisiaj rzadkość

    22.03.2020 21:54