"Koło fortuny". Padła rekordowa wygrana! Jak brzmiało hasło? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

"Koło fortuny" możemy oglądać na antenie TVP2 przez cały tydzień. W jednym z ostatnich marcowych odcinków padła rekordowa wygrana! Pod wrażeniem był sam prowadzący programu - Rafał Brzozowski, który przyznał, że takiej sytuacji w "Kole fortuny" jeszcze nie było. Ile udało się wygrać w jednej rundzie "Koła fortuny"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Koło fortuny" cieszy się dużą popularnością. Program, który możemy oglądać na antenie Dwójki od poniedziałku do piątek, o godz. 16:30 i w niedzielę o godz. 14:35 zdobył rzesze widzów i aż dwie nominacje do Telekamer 2018. Nic więc dziwnego, że każdy odcinek "Koła fortuny" wzbudza spore emocje. Uczestnicy „Koła Fortuny” mogą wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka ma szansę na zdobycie samochodu.

Wpadka uczestniczki! Zabrakło tylko jednej litery, by odgadnąć hasło [WIDEO]Zobacz więcej

W jednym z ostatnich marcowych odcinków teleturnieju "Koło fortuny" emocje sięgnęły zenitu. W programie padła bowiem rekordowa wygrana - Pani Joannie udało się podczas jednej rundy wygrać aż 12 850 złotych. Hasło z dziedziny matematyka, które musiała odgadnąć uczestniczka brzmiało: prawo wielkich liczb. -Jeszcze tyle się nie zdarzyło w naszym programie. - przyznał zdumiony prowadzący "Koła fortuny" Rafał Brzozowski.

Jak wyglądała runda, w której padła rekordowa wygrana? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Rafał Brzozowski o programie "Koło fortuny":

Sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
  • Abcd (gość)

    Chujnia z grzybnią

    29.09.2018 10:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×