"Komisarz Alex 16". Tak mieszka Wojciech Czerwiński! "Zacząłem budować dom dla mojej rodziny mając dziesięć złotych w portfelu"

Wojciech Czerwiński występuje w serialu "Komisarz Alex". Dla cenionego aktora to szansa, aby pokazać się szerszej widowni. Wojciech Czerwiński poza aktorstwem ma jeszcze jedną pasję, a do tego pokazał też, jak mieszka. Zobaczcie sami!

Multimedia

Wojciech Czerwiński nową gwiazdą popularnego serialu TVP. Zobaczcie, jak mieszka i czym jeszcze zajmuje się ceniony aktor!

W 8 odcinku 16. sezonu "Komisarza Alexa" do akcji wkroczył nowy komisarz Adam Wilczak, grany przez Wojciecha Czerwińskiego. Aktor znany z takich produkcji, jak "Misja Afganistan", "Korona królów", "Krew z krwi", "Belfer" czy "M jak miłość", zastąpił komisarza Piotra Górskiego granego przez Krystiana Wieczorka.

Wojciech Czerwiński, który występuje również na deskach warszawskich teatrów, od kilku lat mieszka w Stawku pod Warszawą, gdzie wspólnie z rodziną, żoną Anną i dziećmi - Olą, Frankiem i Jankiem, prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. "Stodoła kultury" to raj na ziemi, w którym mieszka również spory inwentarz, w tym konie, krowy szkockie, kozy peruwiańskie, alpaki, świnia wietnamska o wdzięcznym imieniu George oraz kury, kaczki, psy i koty.

Oto nowy opiekun Alexa! Psi policjant polubi Wilczaka? Zobacz więcej

Z radością przyjęliśmy zaproszenie do tego wyjątkowego miejsca, w którym odbywają się również koncerty z muzyką na żywo, warsztaty i imprezy okolicznościowe, a najmłodsi mogą bawić się w parku linowym.

Zacząłem budować dom dla mojej rodziny mając dziesięć złotych w portfelu, ale czułem, że nie jest to moje miejsce na ziemi, a pragnienie wolności pchało mnie na wieś. Kupiliśmy kilka hektarów ziemi i zdecydowaliśmy się tu zamieszkać. Przez dwa lata udało nami się stworzyć miejsce, które tętni życiem i radością. I chcę tym dzielić się z ludźmi - powiedział Wojciech Czerwiński.

Trudno nie zakochać się w tym miejscu, w którym można poczuć niczym nieskrępowaną wolność i radość obcowania z przyrodą. To miejsce przepełnione pasją, miłością i dobrą energią.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bożena (gość)

  Szkoda że tak wspaniały film znika z ekranu a dawają jakieś badziewia jestem fanką komisarza Alexa i bardzo jestem ciekawa co będzie dalej szkoda tylko że poprzedni opiekun Alexa zginął ten aktor był zajebisty świetnie dawał sobie radę z Aloesem w ściganiu przestępców.

  04.06.2022 05:59
 • Ada (gość)

  Najlepszy opiekun Alexa w końcu z przyjemnością oglądam serial.

  16.02.2022 23:16
 • Wielbiciel filmów (gość)

  Koszmar nie aktor! Ten grymas twarzy: nie wiadomo, czy panu śmierdzi coś pod nosem, czy bardzo boli, jak próbuje się uśmiechnąć. A przede wszystkim: żeby grać, trzeba umieć grać. Ten człowiek tej umiejętności nie posiadł. Za to szepcze, nie mówi, tylko coś pod nosem szemrze. Słowem: całkowita klęska i klapa. Najgorszy "aktor" jakiego ostatnimi laty można na ekranach oglądać (a przecież mamy z czego wybierać). Zmienić natychmiast. Podobnie, jak - też nową w tym serialu - dziewuchę z wałkami tłuszczu na brzuch i chudymi nogami oraz tłustymi włosami, która - podobnie, jak ten pan - też o aktorstwie i graniu nic nie wie. Teraz ten serial to prawdziwy KOSZMAR!

  16.02.2022 17:56
 • Wojciech czerwiski (gość)

  Tomek bujalski dzisiaj 10 Alex komisarz pes

  16.01.2022 14:31
 • Leon (gość)

  Dobry serial, humorystyczny, z wtrąceniami kryminalistycznymi . Dobra obsada. Gratuluje.

  14.01.2022 09:58
 • Marian (gość)

  Nawet taki fajny film popsuli zmieniając głównego aktora,po obejrzeniu kilku odcinków,stwierdzenie jest ostateczne; tego nie da się oglądać szkoda czasu,aktor mizerny, jak cała telewizja.

  18.12.2021 20:47
 • Gosia (gość)

  Cerise ma rację,On tam gra poszukiwanego bardziej jak Glinaza.Najlepsze odcinki byly z Antonim Pawlickim.Teraz ten Serial to nuda i jeszcze raz nuda.Czerwinski do tej roli absolutnie sie nienadaje

  08.12.2021 10:51
 • Aga (gość)

  Odpowiadam na treść Janek (gość)

  Szkoda tylko że zawsze muszą uśmiercić poprzednika, przez to serial staje się nudny i przewidywalny, przestałem oglądać niestety.

  Proszę pana to jest serial na podstawie zagranicznego serialu,nie mogą zmieniać scenariuszy Pozdrawiam

  03.12.2021 08:43
 • Aga (gość)

  Brawo za główną rolę dla wspaniałego aktora

  03.12.2021 08:40
 • Janek (gość)

  Szkoda tylko że zawsze muszą uśmiercić poprzednika, przez to serial staje się nudny i przewidywalny, przestałem oglądać niestety

  01.12.2021 12:10
 • Cerise (gość)

  P.Czerwinski jest fajnym aktorem. Co prawda bardziej sprawia wrażenie tego którego szukają, niż tego który ściga 😁. Trochę gra za miękkiego komisarza, jakby przepraszał że tam jest. Trochę więcej zdecydowania w głosie i będzie ok.👍

  01.12.2021 09:18
 • OLa (gość)

  Co to za zdjęcie na górze z ładnym psem?

  30.11.2021 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×