"Komisarz Alex". Krystian Wieczorek przechodzi do Polsatu. Jego postać w serialu TVP zostanie uśmiercona?

Już od jakiegoś czasu mówiło się o odejściu Krystiana Wieczorka z obsady serialu "Komisarz Alex". Decyzja aktora miała być podyktowana niemożnością pracy przy trzech serialach jednocześnie. W jaki sposób wpłynie to na losy komisarza Piotra Górskiego, postać odgrywaną przez Wieczorka w produkcji TVP?

Multimedia

Krystian Wieczorek w serialu "Komisarz Alex" - co dalej?

Krystian Wieczorek odgrywa jedną z głównych ról w serialu TVP "Komisarz Alex" - wciela się w postać komisarza Piotra Górskiego. Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że aktor dołączy również do obsady serialu "Maria Matejko" - jednej z najnowszych produkcji Telewizji Polsat. Aktor stwierdził, że nie jest w stanie pracować nad trzema serialami jednocześnie, ponieważ od lat jest także stałym członkiem obsady "M jak Miłość". W związku z tym, postanowił zrobić sobie przerwę w pracy nad "Komisarzem Alexem".

Krystian Wieczorek pochwalił się żoną! Fani rozczuleni zdjęciami gwiazdora "M jak miłość"!Zobacz więcej

W mediach pojawiły się informacje, że pierwotnie na czas nieobecności Wieczorka w obsadzie planowano wysłać komisarza Piotra Górskiego na misję zagraniczną. Takie rozwiązanie umożliwiałoby powrót aktora do pracy nad serialem w nieokreślonej przyszłości. Jak podaje "Super Express", producenci serialu zmienili zdanie i zadecydowali o uśmierceniu postaci odgrywanej przez Krystiana Wieczorka, co jednoznacznie przesądza o braku możliwości wznowienia współpracy aktora z twórcami serialu.

Premiera nowych odcinków serialu "Komisarz Alex" jest zaplanowana na wiosnę 2021 roku. Wtedy też ostatecznie przekonamy się, kto zastąpi Krystiana Wieczorka w jednej z głównych ról.

Nie tylko Warszawa i Kraków! Zobacz, w których miastach rozgrywają się polskie seriale!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • LISTY DO M 4 (gość)

  ZAKOCHANI PO USZY

  15.01.2021 20:32
 • USTA USTA 2 (gość)

  KOGEL MOGEL 4

  15.01.2021 20:15
 • PRZYJACIOLKI (gość)

  O MNIE SIE NIE MARTW

  15.01.2021 20:13
 • BAWRY SZCZESCIA (gość)

  UZDROWSKO

  15.01.2021 20:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×