"Komisarz Alex" odcinek 1. sezon 12. Piotr zostanie zakładnikiem terrorystów! Lucynie uda się uciec? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nowy, 12. sezon serialu "Komisarz Alex" zacznie się od ogromnych emocji! Podczas ataku terrorystycznego Piotr zostaje zakładnikiem. Czy Lucynie uda się uniknąć schwytania?

Multimedia

"Komisarz Alex" odcinek 1. sezon 12. w sobotę, 5.01.2018 o godz. 20.20 w TVP1- SPRAWDŹ PROGRAM TV

W 1. odcinku nowego, 12. sezonu serialu "Komisarz Alex" Piotr (Krystian Wieczorek) i Lucyna (Magdalena Walach) biorą udział w charytatywnej gali w pałacu jednego z znaczących, łódzkich biznesmenów, Tadeusza Świerada (Norbert Rakowski). Uroczystość zakłócą terroryści! Kiedy Piotr spróbuje ich powstrzymać, zostanie pobity i chwilowo straci przytomność! Gdy się ocknie zauważy, że jest jednym z wielu zakładników schwytanych spośród gości uroczystości. W ostatniej chwili Lucynie uda się wydostać na zewnątrz i uciec terrorystom! Co zrobi?

Serial powraca! Kiedy zobaczymy 12. sezon? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas gdy Górski i Alex są w rękach terrorystów i usiłują pomóc rannej agentce CBŚ (Agnieszka Kogucka), Lucyna staje na czele oddziału antyterrorystycznego i pomaga wyprowadzić ofiary z pałacu. Nie wie tylko, że wśród ofiar znajdują się także terroryści podszywający się pod zakładników. Czy i Górski da się nabrać na ten podstęp? Co jeszcze się wydarzy w 1. po sezonowej przerwie odcinku serialu "Komisarz Alex"?

Piotr Grabowski jako polski Brudny Harry! Zostanie w serialu na dłużej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Nie będzie w tym sezonie Rysia Puchały? :o

    20.12.2018 10:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×