"Komisarz Alex" odcinek 11. sezon 11. Piotr Grabowski jako polski Brudny Harry! Zostanie w serialu na dłużej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 11. odcinku 11. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 2 czerwca o godz. 20.25 w TVP1) zobaczymy Piotra Grabowskiego, czyli Konrada Jantara z „Pensjonatu nad rozlewiskiem”. W kogo się wcieli? Sprawdźcie, co wydarzy się w 11. odcinku 11. sezonu serialu "Komisarz Alex"!

Multimedia

"Komisarz Alex" odcinek 11. sezon 11. w sobotę, 2.06.2018 o godz. 20.20 w TVP1- SPRAWDŹ PROGRAM TV

Piotr Grabowski wcieli się w postać Ryszarda Ronisza, byłego policjanta cieszącego się przed laty sławą supergliny, który po odejściu ze służby otworzył razem z przyjacielem (Tomasz Kalczyński) agencję detektywistyczną. Komendant Mędrzak (Zbigniew Lesień) opisze go Piotrowi (Krystian Wieczorek) jako niezwykle skutecznego, ale bezwzględnego i kontrowersyjnego pogromcę przestępców. Taki Brudny Harry... – powie o nim.

Maciej Jachowski w roli menedżera oskarżonego o morderstwo! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niestety, Górski będzie musiał przekazać Roniszowi bardzo smutną wiadomość, że jego jedyny syn – 23-letni Klaudiusz (Piotr Pacek) - został zastrzelony w jednym z łódzkich hoteli. Mędrzak zasugeruje Piotrowi, że zabójcą może być ktoś, kogo Ryszard kiedyś wsadził za kratki.

Puszkował bandziorów hurtowo i myślę, że wielu mu to jeszcze pamięta – stwierdzi.

Rozenek-Majdan, Doda, Sablewska i Gessler - jak gwiazdy wyglądały jako dzieci? [GALERIA]Zobacz więcej

Gutek (Piotr Bondyra) odkryje, że Klaudiusz Ronisz dowiedział się tuż przed śmiercią, iż jego ojciec zgwałcił dziewczynę, z którą on się spotykał i która później popełniła samobójstwo. Czy to możliwe, że były policjant zamordował własnego syna, bo bał się, że chłopak opowie policji o jego mrocznej przeszłości? Ryszard Ronisz to pierwszy w karierze Piotra Grabowskiego typowy czarny charakter... Jak aktor poradził sobie z tym wyzwaniem, przekonamy się w sobotę 2 czerwca o godzinie 20.25.

Zobacz galerię

Tomasz Kot, Joanna Kulig, Agata Kulesza i Borys Szyc o filmie "Zimna wojna"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×