"Komisarz Alex" odcinek 12. Anna Korcz i Dariusz Kowalski w świecie sportu [ZDJĘCIA]

Annę Korcz, czyli Izabelę Brzozowską z "Na Wspólnej" oraz Dariusza Kowalskiego, czyli niezapomnianego Janusza Tracza z "Plebanii" zobaczymy w 12. odcinku "Komisarza Aleksa"!

Multimedia

Anna Korcz zagra Izabelę Starzyńską, przedsiębiorczą kobietę interesu i zarazem wyjątkowo despotyczną matkę z wygórowanymi wymaganiami w stosunku do swojej córki Teresy (Maria Dębska).

Teresa, miłośniczka koni, szczególnie przywiązana do mistrza skoków ogiera Syriusza, przekona się na własnej skórze, że świat wielkich sportowców potrafi być bezwzględny. Dotyczy to również zwierząt.

Ambicją jej matki jest, aby wzięła udział w olimpiadzie. W sekrecie przez Teresą powierzy konia opiece kontrowersyjnego trenera Artura Sztajna (w tej roli Dariusz Kowalski). Podczas treningu dojdzie do wypadku: Syriusz złamie nogę i zostanie... zastrzelony. Świadkiem zdarzenia będzie opiekun koni. Jego ciało policjanci znajdą porzucone w zagrodzie dla byka kilka kilometrów od stadniny.

Na jaw wyjdzie, że w wieczór wypadku stadnina była strzeżona przez obrońców praw zwierząt, którzy chcieli zebrać dowody na to, że trener niehumanitarnie obchodzi się z końmi. Zamiast tego sfotografują… żywego Syriusza. Z wiadomości dowiedzą się, że Syriusz zaginął, więc zdjęcia sugerują, że treser i brat upozorowali porwanie, aby wyłudzić pieniądze od firmy ubezpieczeniowej.

Orlicz (Antoni Pawlicki), Alex i ich drużyna ujawnią powiązania pomiędzy właścicielami konia, trenerem i obrońcami zwierząt, aby odkryć prawdę i ukarać sprawców morderstwa.

Emisja odcinka "Koń wart miliony" z Anną Korcz i Dariuszem Kowalskim w sobotę, 29 listopada o godzinie 20:25 w TVP1.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×