"Komisarz Alex" odcinek 12. seria 7. Zakochana w mordercy [ZDJĘCIA]

W 12. odcinku “Komisarza Aleksa” zobaczymy Julię Wyszyńską, znaną szerokiej widowni serialowej jako doktor Klaudia Miller z “Na dobre i na złe”, oraz Rafała Cieszyńskiego, czyli policjanta Przemysława Gibalskiego z “Ojca Mateusza”. On zagra osadzonego w więzieniu Oskara Pabicha, a ona – zakochaną w nim do szaleństwa Lilę Grońską. Co wyniknie z tej chorej miłości?

Multimedia

"Komisarz Alex" odcinek 12. - TVP1, sobota, 21.11.2015, godz. 20:25

Lila (Julia Wyszyńska), sprzedawczyni z budki na targowisku dokonuje napadu na sklep spożywczy, zabijając właściciela. Na miejscu zbrodni otwiera butelkę wódki i na szyjce zostawia ślinę osadzonego w więzieniu Pabicha (Rafał Cieszyński). Orlicz z ekipą ustalają, że napad jest kopią napadu sprzed dziesięciu lat. Sprawcą był wówczas Pabich, który został skazany na podstawie pozostawionych śladów biologicznych.

Na komendzie pojawia się obrońca Pabicha. Twierdzi, że doprowadzi do jego uniewinnienia. Uważa, że zebrane dziesięć lat temu ślady błędnie zinterpretowano. Teraz napadu dokonano za pomocą tej samej broni, znaleziono te same ślady, a przecież Pabich siedzi w więzieniu. Orlicz postanawia przyjrzeć się bliżej Pabichowi. Pabich koresponduje z wieloma kobietami i każdą zapewnia o dozgonnej miłości. Jedną z naiwnych jest ślepo zakochana w nim Lila. A ta wpada w kłopoty.

Kręcący się po targowisku bezdomny podejrzewa, że to ona zabiła właściciela sklepu. Pabich, który manipuluje uczuciem Lili doprowadza do tego, że Lila zabija bezdomnego. Nie ma alibi i Orlicz ją zatrzymuje. Pokazuje jej listy Pabicha pisane do innych kobiet. Lila jest w szoku. Opuszcza komendę. Policjanci podążają za nią. Kiedy Lila wyciąga z ziemnego tunelu zrabowane pieniądze i pistolet, którym zabiła właściciela sklepu, sypią się na nią zwały ziemi. Ratuje ją Alex. Kobieta nie wydaje się przerażona perspektywą więzienia. Odnajduje spokój, uwalniając się od chorej miłości.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×