"Komisarz Alex" odcinek 2. sezon 12. Morderstwo na wiecu wyborczym! Czy Alex złapie przestępcę? [STRESZCZNIE ODCINKA]

W drugim odcinku 12. sezonu serialu "Komisarz Alex" zostanie zamordowany polityk, podczas swojego wiecu wyborczego. Sprawę poprowadzi oczywiście komisarz Górski, a będzie ona obfitowała w zwroty akcji... Czy złapią przestępcę? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Komisarz Alex" odcinek 2. sezon 12. w sobotę, 12.01.2018 o godz. 20.30 w TVP1- SPRAWDŹ PROGRAM TV

Paweł Wiktorowicz, biznesmen i początkujący polityk, zostaje zastrzelony podczas swojego wiecu wyborczego. Śmierć ponosi także snajper, który strzelił do ofiary, oraz strzegący bezpieczeństwa ochroniarz. Sprawę przejmuje zespół Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek).

Serial powraca! Kiedy zobaczymy 12. sezon? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Policja bada wszystkie wątki. Przesłuchują konkurenta politycznego ofiary i analizują miejski monitoring. Ich uwagę zwraca podejrzanie zachowujący się kierowca w jednym z samochodów zaparkowanych w pobliżu miejsca zamachu. Policjanci szybko identyfikują pojazd, a jego kierowcę zatrzymują. Wkrótce, Alex odkrywa w jego mieszkaniu broń, z której zastrzelono ochroniarza. Podejrzany w świetle dowodów, przyznaje się do winy. Tylko czy to naprawdę on jest mordercą? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj serial "Komisarz Alex" w TVP1!

Piotr zostanie zakładnikiem terrorystów! Lucynie uda się uciec? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×