"Komisarz Alex" odcinek 3. sezon 10. Szef Górskiego podejrzany o zamordowanie kochanki! [ZDJĘCIA]

W 3. odcinku 10. sezonu „Komisarza Aleksa” komendant Stanisław Mędrzak, bezpośredni przełożony komisarza Górskiego wpadnie w bardzo poważne tarapaty. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"KOMISARZ ALEX" SEZON 10. ODCINEK 3. W SOBOTĘ, 23 WRZEŚNIA, O GODZ. 20:25, W TVP1!

Po nocy spędzonej w łóżku swej kochanki – znanej łódzkiej dziennikarki śledczej - z przerażeniem odkryje, że kobieta, z którą kilka godzin wcześniej uprawiał namiętny seks, jest martwa! Znajdzie jej ciało na podłodze w przedpokoju... Natychmiast zadzwoni do Piotra. Ślady Mędrzaka znalezione przy zwłokach Barbary (Halina Chmielarz) nie pozwolą Piotrowi wykluczyć szefa z kręgu podejrzanych o dokonanie mordu na dziennikarce. W dodatku okaże się, że komendant miał motyw, by zabić kochankę, bo już od dawna podejrzewał ją o zdradę.

- Nie zrobiłem tego – zapewni Górskiego i Ninę (Karolina Nolbrzak) przełożony i doda, że wieczorem zażył leki na sen i popił je alkoholem, więc spał jak zabity i nie ma pojęcia, co się stało. Piotr nie będzie chciał wierzyć w winę swojego szefa i poprosi prokuratora (w tej roli Zbigniew Suszyński), by dał mu dobę na przeprowadzenie dochodzenia i dowiedzenie, że to nie Mędrzak pozbawił Janicką życia.

Górski i Lucyna będą mieli romans? Sprawdź, co wydarzy się w jubileuszowym sezonie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem Alex zainteresuje się małą suczką zamordowanej Barbary. Jaką rolę w rozwikłaniu skomplikowanej zagadki odegra urocza Fifi? Zdradzamy, że komendant zostanie oczyszczony z zarzutu o morderstwo kochanki. Piotr przypadkowo trafi na ślad przemytników narkotyków, o których niedawno pisała Janicka. Wyjdzie też na jaw, że dziennikarka ma... męża!

Krąg podejrzanych niespodziewanie bardzo się poszerzy...

Krystian Wieczorek: Pies nie jest moim konkurentem, jest moim partnerem

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×