"Komisarz Alex" odcinek 3. sezon 11. Sobczak, Jakubowski i Dobecka w serialu. Kogo zagrają? [ZDJĘCIA]

W 3. odcinku 11. sezonu „Komisarza Aleksa” zatytułowanym „Imiona gwiazd” gościnnie wystąpią: Dariusz Jakubowski, Tomasz Sobczak i Marta Dobecka. Sprawdź, co wydarzy się w serialu TVP!

Multimedia

"Komisarz Alex" odcinek 3. sezon 11. w sobotę, 17 marca, o godz. 20.20 w TVP1- SPRAWDŹ PROGRAM TV

Profesor Antoni Wolski (Dariusz Jakubowski), znany astronom, odkrywca komety, nazwanej jego imieniem, traci wzrok po użyciu kropli do oczu. Podejrzenie początkowo pada na jego żonę (Małgorzata Puzio). Kobieta wie, że mąż ją zdradza, ma motyw, ale szybko okazuje się, że to ślepy trop.

Wolski natomiast domyśla się, kto mu to zrobił. Nie informuje jednak o tym policji, prosi za to swoją kochankę, Karolinę (Marta Dobecka), by ta sprawdziła informacje medialne sprzed lat. Dziewczyna odkrywa, że asystent zastępcy profesora, Rosowski, nosi nazwisko po matce, ale jego ojcem był astronom o innym nazwisku, który zginął w niejasnych okolicznościach w wypadku samochodowym.

Nowy policjant w łódzkiej komendzie! Kim jest Gustaw? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wolski rękoma kochanki postanawia pozbyć się chłopaka i planuje zorganizowanie podobnego wypadku, jak tamten sprzed lat. Na szczęście dzięki żmudnej analizie serwerów obserwatorium policja odkrywa to samo, co Wolski. Dowiaduje się też, że to ojciec Rosowskiego tak naprawdę odkrył kometę. Wolski upozorował wypadek, zabił go i przypisał sobie splendor odkrywcy.

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Wolski zostaje aresztowany, gdy jego alibi podważa jego żona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×