"Komisarz Alex" odcinek 3. sezon 12. Joanna Osyda u boku czworonożnego detektywa! Kogo zagra?

W 3. odcinku 12. serii "Komisarza Aleksa" zagra ceniona i lubiana aktorka młodego pokolenia Joanna Osyda. Między graną przez nią bohaterką a komisarzem Górskim kiedyś zaiskrzyło, ale nie było im pisane być razem. Sprawdź, w jakich okolicznościach dojdzie do ich ponownego spotkania i co się wydarzy!

Multimedia

"Komisarz Alex" odcinek 3. sezon 12. w sobotę, 19.01.2019 o godz. 20:30 w TVP1- sprawdź program tv

Do komisarza Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek) niespodziewanie zadzwoni jego była ukochana Sara Kubicka (w tej roli Joanna Osyda) i wyraźnie spanikowana poinformuje go, że na drzewie w jej ogrodzie wisi z pętlą na szyi jej obecny partner… Gdy policja zjawi się na miejscu zdarzenia, okaże się, iż wisielec zniknął. Alex przypadkowo znajdzie w krzakach sznur ze śladami krwi, a Gutek (Piotr Bondyra) i Lucyna (Magdalena Walach) odkryją w jego telefonie SMS z pogróżkami wysłanymi przez Sarę. Kubicka stanie się główną podejrzaną o morderstwo. Okaże się jednak, że ktoś próbuje ją wrobić, a w dodatku dybie na jej życie. Górski przydzieli swej byłej dziewczynie ochronę w postaci... Aleksa.

Serial powraca! Kiedy zobaczymy 12. sezon? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co ciekawe, Joanna Osyda wystąpiła już w pierwszej serii „Komisarza Aleksa”. W 2011 roku zagrała Olę, pracownicę stacji benzynowej i właścicielkę ślicznej suczki. Dziewczyna błyskawicznie wpadła w oko ówczesnemu opiekunowi Aleksa, Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski). Między Olą a Markiem od razu zaiskrzyło, ale niestety – nie było im pisane być razem. Ola zniknęła z życia przystojnego policjanta równie niespodziewanie, jak się w nim pojawiła.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×