"Komisarz Alex" odcinek 5. sezon 12. Walduś Kiepski u boku czworonożnego Aleksa!

43-letni Bartosz Żukowski, szerokiej widowni serialowej znany przede wszystkim jako niezbyt rozgarnięty Walduś z sitcomu „Świat według Kiepskich”, wystąpi gościnnie w 5. odcinku 12. sezonu „Komisarza Aleksa”, zatytułowanym „Krwawe złoto”. Emisja w najbliższą sobotę 2 lutego o godz. 20.30 w TVP1.

Multimedia

"Komisarz Alex" odcinek 5. sezon 12. w sobotę, 2.02.2019 o godz. 20:30 w TVP1- sprawdź program tv

Bartosz Żukowski wcieli się w postać niejakiego Edka Stefczaka, bossa łódzkiej mafii. Czy Górski (Krystian Wieczorek) udowodni mu, że zlecił zabójstwo Moreiry i porwanie Weroniki?

Felipe Moreira (Maciej Kozakoszczak), młody Brazylijczyk przebywający od niedawna w Polsce, daje swojej dziewczynie Weronice (Magdalena Osińska) do przechowania tajemniczą kopertę. Umawia się z nią za 3 dni na postoju taksówek, skąd planują udać się na lotnisko i wyjechać z Polski.

Joanna Osyda u boku czworonożnego detektywa! Kogo zagra?Zobacz więcej

Kilka chwil później do mieszkania Felipe wdzierają się dwaj uzbrojeni mężczyźni, którzy zastają chłopaka… martwego, z nożem w plecach. Przeszukują lokal w poszukiwaniu koperty, a kiedy jej nie znajdują, na odchodne strzelają do leżącego na ziemi Felipe „żeby szef się nie czepiał”.

Górski i Alex wraz z zespołem rozpoczynają śledztwo. Pierwszy trop prowadzi ich do renomowanej kancelarii prawnej, z której usług korzystał Felipe. Kolejny - do pracowni tatuażu, w którym pracowała Weronika.

Tymczasem do Polski przyjeżdża też ojciec zabitego chłopaka (Krzysztof Franieczek ), którego przeszłość skrywa mroczną tajemnicę, będącą jednocześnie kluczem do rozwiązania zagadkowego morderstwa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek (gość)

    Przecież Żukowski wystąpił już w jednym z odcinków ,,Komisarza Alexa".

    01.02.2019 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×