"Komisarz Alex" odcinek 79. Agnieszka Warchulska na liście podejrzanych o morderstwo! [ZDJĘCIA]

Już w najbliższą sobotę, 5 września na antenę TVP1 powróci hitowy serial „Komisarz Alex” z czworonożnym detektywem w roli głównej! A u jego boku znów zobaczymy zabójczo przystojnego gliniarza Michała Orlicza (Antoni Pawlicki), gapowatego Ryszarda Puchałę (Ireneusz Czop) oraz seksowną Lucynę Szmidt (Magdalena Walach).

Multimedia

Przyczyną większości zbrodni, jakie będą w 7. serii „Komisarza Aleksa” przedmiotem śledztw prowadzonych przez łódzkich policjantów, okaże się... miłość. W pierwszym odcinku nowego sezonu w gościnnej roli zobaczymy Agnieszkę Warchulską jako elegancką projektantkę Maję Merkel, która odkryje zwłoki swojego młodego kochanka Marka (Grzegorz Goch) i trafi na listę podejrzanych o dokonanie morderstwa. Na jaw wyjdzie, że chłopak miał też romans z jej córką Kasia (Alicja Juszkiewicz)...

Dodajmy, że w 7. sezonie serialu w zupełnie nową fazę wkroczą relacje między dzielnym opiekunem Aleksa a śliczną panią podkomisarz. - Wiemy, że fani naszego serialu kibicują uczuciu Michała i Lucyny – mówi producentka Monika Jóźwik. - Czy jednak będą zadowoleni z tego, jak się ono rozwinie? Czy Orlicz i Schmidt pójdą za głosem serca i spróbują ułożyć sobie życie we dwoje? - tego zdradzić nie mogę, ale zachęcam do oglądania nowych odcinków.

W 7. sezonie "Komisarza Aleksa" w gościnnych epizodach zobaczymy takie gwiazdy jak m.in.: Bartosz Obuchowicz, Olga Bołądź, Michał Mikołajczak czy Kasia Sawczuk. Odcinek zatytułowany "Śmierć przyszła dwa razy" TVP1 wyemituje w sobotę 5 września o godz. 20:25.

Co się wydarzy?

Marek, model z agencji mody, zostaje zamordowany. Następnego dnia jego ciało odkrywają w jego mieszkaniu pracownicy agencji, zaniepokojeni jego nieobecnością w pracy. Ofiara ma ranę kutą na piersi, a na kieliszku znajduje ślady matadonu. Orlicz po przesłuchaniu Czarneckiego, jego agenta, właścicielki agencji i jej córki Kasi dochodzi do wniosku, że nie mówią oni prawdy i coś ukrywają. W organizmie Marka wykryte zostają narkotyki. Policjanci szybko dochodzą do dilera zaopatrującego lokalny show biznes w prochy. Przyciśnięty do muru przyznaje, że w narkotyki zaopatrywał się u niego Czarnecki. Zgłasza się też kobieta, która w dniu śmierci Marka widziała na strychu mężczyznę. Alex łapie ślad, który jednoznacznie wskazuje na Czarneckiego. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Owszem, dostarczał narkotyki ofierze, ale tylko tyle. Zdradza za to, że w dniu śmierci Marka widział tam Kasię i potem Maję. Leon odkrywa natomiast brak metadonu w organizmie Marka, a rana nożem została zadana, gdy już nie żył. Zmarł z przedawkowania narkotyków. Orlicz aresztuję Maję, to ona chciała zabić Marka, swojego kochanka, nożem. Ale w związku z Markiem była też jej córka, Kasia,która znika. Rozpoczyna się walka z czasem. Dziewczynę udaje się namierzyć dzięki logowaniu jej telefonu, jednak to Alex ratuje ją przed samobójstwem, które właśnie chciała popełnić.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×