"Komisarz Alex" odcinek 9. Puchała wraca, Nina musi odejść! [ZDJĘCIA]

W 9. odcinku "Komisarza Aleksa" Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) wróci ze szkolenia w USA, za to Nina Kruk (Karolina Nolbrzak) straci pracę w łódzkiej komendzie.

Multimedia

Zanim Ryszard wróci z USA, Puchała i zastępująca go Nina nawiążą ze sobą kontakt przez Skype'a. Okaże się, że obydwoje świetnie się rozumieją. Niemal zaprzyjaźnią się na odległość.

Wszyscy jednak będą mieli świadomość rychłego powrotu Puchały, a co za tym idzie - odejścia Niny. Nawet Lucynie (Magdalena Walach) zrobi się żal z tego powodu. Orlicz (Antoni Pawlicki) nie bardzo to zrozumie – w końcu Rysiek to ich przyjaciel, a Nina jest wciąż jednak „obca”.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE SEZONY "KOMISARZA ALEXA" I "OJCA MATEUSZA" WIOSNĄ 2015! PIES Z SERIALU "KOMISARZ ALEX" ZOSTAŁ PORWANY?

Zaraz po powrocie z USA Ryszard usiądzie za swoim biurkiem w łódzkiej komendzie i amerykańskim obyczajem położy nogi na blat. Orlicz zapyta przekornie, czy potrzebne było aż tak długie szkolenie tylko po to, żeby Rysiek nauczył się tak siadać.

Alex zorientuje się, że Nina, która sprząta swoje rzeczy, odchodzi. Będzie z tego powodu smutny i osowiały. Z drugiej strony pies bardzo ucieszy się z powrotu Puchały. Z radości o mało nie przewróci Ryśka, gdy ten pojawi się na komendzie.

Tymczasem Orlicz zorganizuje spotkanie u siebie w ogrodzie. Oficjalnie to pożegnanie Niny i powitanie Puchały, ale też okazja do spotkania Aleksa z Maliną.

"KOMISARZ ALEX" ODCINEK 9. W SOBOTĘ, 8.11.2014 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×