"Komisarz Alex". To już pewne - Alex będzie miał nowego opiekuna! Piotr zginie w ramionach Lucyny...

Już od dawna mówiło się, że Krystian Wieczorek zniknie z "Komisarza Alexa", a pies będzie miał nowego opiekuna. Niestety te pogłoski się sprawdziły, a w serialu zdarzy się tragiczna śmierć! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Krystian Wieczorek odchodzi z "Komisarza Alexa"

Już od dawna mówiło się, że Krystian Wieczorek, który w serialu "Komisarz Alex" wciela się w opiekuna Alexa, Piotra Górskiego, odchodzi z produkcji TVP. Teraz się to potwierdziło! Jak donosi "Świat Seriali", Piotr zniknie w tragicznych okolicznościach. Najpierw oświadczy się Lucynie (Magdalena Walach), która wróci do Polski, a potem zginie! Zostanie zastrzelony podczas wyjaśniania sprawy śmierci młodej dziewczyny. Wszystko na oczach Lucyny... Ten odcinek zobaczymy 13 listopada.

To on zastąpi Krystiana Wieczorka? To aktor znany z "M jak miłość" i "Korony królów"Zobacz więcej

"Komisarz Alex" - nowy opiekun Alexa

Alex szybko dostanie nowego opiekuna. Przypomnijmy, że przez Piotrem Górskim, czworonogiem zajmował się Marek Bromski (Jakub Wesołowski), który też zginął w pracy, i Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Po śmierci Piotra w serialu pojawi się nowa postać - wcieli się w nią Wojciech Czerwiński. Doniesienia o nowym opiekunie Alexa zostały potwierdzone przez TVP.

Będziecie tęsknić za Piotrem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alicja (gość)

    Oglądałam serial z Wieczorkiem. Ten nowy gość ujdzie, ale tylko z samej twarzy, no i dopóki się nie odezwie. Jego głos to jakaś tragedia (może w koronie królów pasował, w samych swoich też mógłby zagrać...;-)) W dodatku ociężały. Właśnie obejrzałam odcinek na tvp seriale i już więcej nie jestem w stanie. Rozumiem, że Wieczorek miał dość serialu, ale zastąpić go kimś takim, to żenada.

    11.03.2022 16:20
  • Klaudia (gość)

    Krystian Wieczorek był najlepszy! Ten nowy aktor to jest jakiś kpina! Jest beznadziejny! Nie ma sensu już oglądać tego serialu :(

    11.03.2022 00:47
  • Ania (gość)

    Szkoda, to był najlepszy aktor do tej roli. Nowy aktor niestety to nie to samo, nie ogląda się tak dobrze i trochę jest sztucznie.

    03.02.2022 18:06
  • nieznajoma (gość)

    Czasami trzeba zmian. To tylko film.A nie prawda.

    22.01.2022 12:49
  • Ewa (gość)

    Wojciech Czerwiński kojarzy się raczej z bandziorem ( bo takiego grał w odc. 30 Komisarza Alexa) a teraz jest komisarzem

    16.12.2021 15:59
  • Gwiazda (gość)

    Ten aktor nie nadaje się do tej roli ......to jakiś żart....nie ma innych aktorów ......

    30.11.2021 20:17
  • MarekTM (gość)

    Moim zdaniem fatalna zmiana. Aktor nie nadaje się do tej roli. To nie ten typ.

    28.11.2021 18:31
  • Kuba (gość)

    Wszystkie odcinki mi się podobają.

    17.11.2021 19:28
  • może powinien to być ostatni sezon (gość)

    Ilu opiekunów może mieć Alex... To już trzeci jego opiekun serialowy. Trochę za dużo. Był Marek Bromski (Kuba Wesołowski - dla mnie był najlepszy) - zginął. Był Michał Orlicz (Antek Pawlicki - był ok.) - zaginął, a potem go chyba uśmiercono. Był Piotr Górski (Krystian Wieczorek - był fajny) - zginął. Był jeszcze opiekun, od którego zaczyna się cała ta historia. Ten, po którym opiekunem Alexa został Marek. Od tego zaczął się serial. Co prawda tamtej postaci nie pokazano, tylko o niej rozmawiano, ale jednak był to jego pierwszy opiekun. Też policjant, który zginął na służbie. Czyli Alex miał 4 opiekunów. Po co kombinacje z 5. Lepiej byłoby zakończyć serial na śmierci Piotra. A jeśli mają być kolejne odcinki to lepiej dobrnąć z tym sezonem do końca i wtedy zakończyć serial. Nie wprowadzać nowego opiekuna, tylko na te kilka ostatnich odcinków zrobić Lucynę opiekunką Alexa. A jeśli ma to być koniecznie policjant nie policjantka to np. mógłby to być Gutek.

    14.11.2021 15:42
  • Cerise (gość)

    Ostatni odcinek już był nudny może potrzeba świeżej krwi. Chociaż i tak najlepsze odcinki były z komisarzem Bromskim. I ta nowa policjantka też mi się nie podoba. Za dużo prywatnych podtekstów z Gutkiem. Tak samo było z Orliczem i tą jego dziewczyną. Aż wkurzalo że zamiast się skupić na śledztwie to tylko się migdalili.

    13.11.2021 21:52
  • Cerise (gość)

    Ostatni odcinek już był nudny może potrzeba świeżej krwi. Chociaż i tak najlepsze odcinki były z komisarzem Bromskim. I ta nowa policjantka też mi się nie podoba. Za dużo prywatnych podtekstów z Gutkiem. Tak samo było z Orliczem i tą jego dziewczyną. Aż wkurzalo że zamiast się skupić na śledztwie to tylko się migdalili.

    13.11.2021 21:52
  • Basia fanką Alexa i Wieczorka (gość)

    Krystian był super komisarzem podobnie jak Kuba Wesołowski. ..szkoda że już ich nie ma. Uwielbiam Alexa i błagam nie konczcie tego serialu.jedyny serial.który związany jest właśnie z Łodzią.

    13.11.2021 21:43
  • Gość (gość)

    Szkoda ze zgonie

    07.11.2021 18:02
  • Ola (gość)

    A nie lepiej po prostu w końcu to zakończyć? Dajcie spokój, ile można ciągnąć jedna historie. Żałosne to jest.

    24.10.2021 11:30
  • GLEEEEEENIARZ (gość)

    ALEX,OK,ALE,AKTORZY,ZA,BARDZO,WCZUWAJOM,SIE,W,ROLE,POZATYM,TRZA,ODSWIEZYC,NAPISY,I,DAC,NOWYCH,AKTORUW(SZAPOLOWSKA,MAMEDA,KHALIDOWA(DAC,MU,ROLE,GANGUSA,BEZ,BRONI,ZASTEPCA,KOMENDANTA,MICHAL,LESIEN,POZATYM,OK

    23.10.2021 13:09
  • Taka jedna (gość)

    Zmiana na gorsze. Górski był najlepszym opiekunem Alexa. Kiedy zginie chyb a przestanę oglądać

    23.10.2021 07:29
  • Kokos (gość)

    Mam przeczucie że to będzie bardzo dobre zastępstwo w postaci Pana Wojciecha Czerwińskiego, zwłaszcza że to nieograna twarz