"Komisarz Alex" TVP1 13.04.2013 odc. 33. Alex w depresji! Pomaga mu Orlicz!

Sprawdź, co wydarzy się w 33. odcinku "Komisarza Alexa", który zostanie wyemitowany w sobotę 13 kwietnia o godzinie 20:25 w Jedynce!

Multimedia

Po śmierci komisarza Bromskiego Alex wpada w depresję. Nie chce jeść, pić ani wyjść na spacer. Wciąż wyczekuje na powrót opiekuna, który by go nakarmił i pogłaskał.

Lucyna (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), widząc cierpienie Alexa, boją się, że rozpacz doprowadzi psa do śmierci. W jego oczach widzą wielką tęsknotę za Bromskim (Jakub Wesołowski). Czy ktoś będzie w stanie przywrócić psu chęć do życia?

CZYTAJ TAKŻE: "KOMISARZ ALEX" TVP1 6.04.2013 ODC. 32. BROMSKI ZGINIE JAK BOHATER! PAWLICKI ZASTĄPI WESOŁOWSKIEGO W "KOMISARZU ALEXIE"

W 33. odcinku serialu nowy komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zostaje u Aleksa na noc, by się nim zająć. Okazuje się, że mężczyzna i pies bardzo przypadli sobie do gustu. Dzięki Orliczowi Alex znów zaczyna jeść i powoli znów staje się radosnym psem. Komisarz również cieszy się, że udało mu się dogadać z psem. To początek nowego rodziału w życiu ich obu.

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×