"Komisarz Alex" TVP1 26.10.2013 odc. 9. Lucyna chce zostać u Orlicza na noc

Sprawdź, co się wydarzy w 9. odcinku "Komisarza Aleksa", który zostanie wyemitowany 26 października o godz. 20.25 w TVP1!

Multimedia

W 9. odcinku "Komisarza Aleksa" Lucyna (Magdalena Walach) postanawia podjąć ryzyko i zawalczyć o uczucia Orlicza (Antoni Pawlicki). Kobieta od dawna chce, by przystojny kolega z pracy spojrzał na nią z innej perspektywy. Dlatego w 9. odcinku "Komisarza Aleksa" Lucyna przychodzi wieczorem do mieszkania Michała pod pretekstem świętowania szczęśliwego zakończenia sprawy.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "KOMISARZA ALEXA" MICHAŁ ORLICZ SIĘ ZAKOCHA! NOWE ODCINKI "KOMISARZA ALEXA". ALEX ZAKOCHA SIĘ W PIĘKNEJ SUCZCE![/sc]

Para spędza przyjemny wieczór, jednak w pewnym momencie ktoś dzwoni do drzwi. Okazuje się, że to Monika (Julia Rosnowska) wpadła do Michała tylko na chwilę, by potwierdzić, że nie jest uczulona na psią sierść i może zaadoptować Malinę. Zazdrosna Lucyna dostrzega, że dziewczyna bardzo się Orliczowi podoba. Dlatego po jej wyjściu zwraca koledze uwagę, że Monika jest dla niego za młoda.

Jak informuje "Świat Seriali", w 9. odcinku "Komisarza Aleksa" Lucyna postanowi podjąć jeszcze bardziej zdecydowane działania. Policjantka zaproponuje, aby napili się wina, co oznacza, że chce zostać u Orlicza na noc, bo - stwierdzi to wcześniej - po alkoholu nie prowadzi samochodu i nie miałaby jak wrócić do siebie...

Jak myślicie, jak skończy się ten wieczór?

9. odcinek "Komisarza Aleksa" TVP2 26.10.2013 godz, 20.25

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×