"Komisarz Alex" TVP1 6.04.2013 odc. 32. Bromski zginie jak bohater!

Sprawdź, co wydarzy się w 32. odcinku "Komisarza Alexa", który zostanie wyemitowany w sobotę 6 kwietnia o godzinie 20:20 w Jedynce!

Multimedia

W 32. odcinku serialu między Ewą Wilk (Karolina Gorczyca) i Markiem Bromskim (Jakub Wesołowski) coraz mocniej iskrzy. Współpraca zawodowa zbliża do siebie panią psycholog i komisarza, dlatego gdy okazuje się, że po raz kolejny mają rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa, oboje nie kryją radości.

Śledztwo prowadzi Ewę i Marka do Tadeusza Guta (Michał Żurawski), niebezpiecznego psychopaty, który niedawno popełnił morderstwo bardzo podobne do tego, z którym teraz mierzą się stróże prawa. Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym i tam też udaje się pani psycholog, by porozmawiać z nim i być może uzyskać jakąś wskazówkę, która przyczyni się do rozwikłania tajemnicy seryjnego mordercy kobiet.

Początkowo spokojny Gut w pewnym momencie obezwładnia jednak pilnującego go lekarza i Ewę, której zabiera pistolet i grożąc jej śmiercią, uprowadza ją ze szpitala i kradzionym samochodem odjeżdża w siną dal. Po całonocnych poszukiwaniach policjanci wpadają na trop Guta. Bromski, nie czekając na Lucynę (Magdalena Walach) i Puchałę (Ireneusz Czop), rusza w drogę, by uwolnić Ewę.

CZYTAJ TAKŻE: "KOMISARZ ALEX" TVP1 16.03.2013 ODC. 29. CO SIĘ WYDARZY? MAREK MA SYNA?! PAWLICKI ZASTĄPI WESOŁOWSKIEGO W "KOMISARZU ALEXIE"

Po dojeździe do opuszczonego magazynu komisarz wchodzi do środka i widzi psycholog przywiązaną do krzesła. Psychopata nie reaguje jednak na wezwanie do rzucenia broni i wymierza pistolet w pierś Ewy. Nie wahając się, Bromski własnym ciałem zasłania kobietę i kula trafia go prosto w serce.

Tymczasem na miejscu pojawiają się Lucyna i Puchała i od razu wzywają karetkę. Do jej przyjazdu Lucyna trzyma głowę Bromskiego na kolanach, a ten zdąży spojrzeć jej głęboko w oczy, zanim straci przytomność. Marek zostaje przewieziony do szpitala, jednak nawet natychmiastowa operacja nie jest w stanie go uratować. Dzielny komisarz umiera.

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • JOJEK (gość)

    oglądałam ten odcinek był okropny

    06.04.2013 21:17
  • antke (gość)

    a gdzie w tym czasie będzie Alex ??

    05.04.2013 13:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×