"Komisarz Heldt". Nowy serial kryminalny wkrótce na antenie Romance TV! Kiedy premiera?

Telewizja Romance TV ma wspaniałą niespodziankę dla wszystkich fanów niemieckich kryminałów. Już wkrótce na antenie Romance TV zadebiutuje niemiecki hitowy serial pt. "Komisarz Heldt". Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"KOMISARZ HELDT" ODCINEK 1 - PREMIERA W SOBOTĘ, 7 WRZEŚNIA, O GODZINIE 21:50 NA ANTENIE ROMANCE TV

Od 7 września w każdą sobotę na antenie Romance TV zagości nowy, współczesny serial, który z pewnością podbije serca widzów, zwłaszcza żeńskiej części – „Komisarz Heldt”. Serial doczekał się już 6 sezonów, a w Polsce oglądać go będzie można jedynie w Romance TV.

Tytułowy bohater, to niepokorny policjant (w tej roli Kai Schumann), który dzięki swojemu indywidualnemu podejściu do spraw z powodzeniem rozwiązuje śledztwo za śledztwem. Heldt w stosunku do podejrzanych zachowuje się w podobnie nieokrzesany sposób jak do swoich zwierzchników. Obszar jego działań to Bochum i w tym mieście czuje się najlepiej. Przeważnie podejmuje ryzykowne działania, co często prowadzi do spięć na komendzie policji.

Serial zniknie z anteny TVP2? Gdzie oglądać dalsze odcinki "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

W przeciwieństwie do swojego najlepszego śledczego, naczelnik wydziału, główny komisarz Detlev Grün bardziej ceni dokładne i zgodne z przepisami procedury dochodzeniowe. Jest też zdania, że wspierać go w tym powinna prokuratorka Ellen Bannenberg.

Nikolas Heldt kieruje się w swej pracy często intuicją i osiąga doskonałe wyniki. Prokuratorka często przymyka oko na jego poczynania, albowiem samowola i niecodzienna interpretacja faktów Nikolasa Heldta, często prowadzą do sukcesów w śledztwie. Na dwa odcinki serialu stacja zaprasza w każdą sobotę o godz. 21:45 lub 21:50.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×