"Komisarz Mama" odcinek 3. Córka Marii wraca pijana do domu! Maria namiętnie całuje Łukasza! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 3. odcinek nowego serialu Polsatu pt. "Komisarz Mama". Córka Marii wraca pijana do domu! Maria namiętnie całuje Łukasza! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku "Komisarz Mamy"!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 3. w środę 17 marca o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 3. odcinku serialu "Komisarz Mama" córka Marii, Eliza, nie wraca na noc do domu. Maria czeka, nad ranem Eliza wraca pijana. Maria jest zaskoczona i zraniona zachowaniem córki. W pracy okazuje się, że ktoś usiłował utopić Artura Ogrodnika, który zaraz potem… znika.

Prowadzone jest śledztwo w sprawie śmiertelnego w skutkach ataku nożownika. Maria unika Łukasza! Dowiedz się czemu!Zobacz więcej

Maria prowadzi śledztwo, które doprowadza ją do hurtowni alkoholu i jej właściciela, który rozpija młodzież, by zwiększyć sprzedaż swoich wyrobów. Dalsze tropy prowadzą Marię do Michała Wojnara, pracownika hurtowni, a dalej - do Natalii Lasoty, matki Kamila Lasoty, ucznia, który niedawno popełnił samobójstwo.

Czy przenikliwość Marii i jej zdolność łączenia odległych faktów ocali życie Artura? Maria oświadcza Łukaszowi, że on jej się bardzo podoba, ale minęło za mało czasu od jego rozstania z Klarą. Ale wbrew własnej deklaracji, Maria przychodzi do mieszkania Łukasza i zaczyna go namiętnie całować.

Zobacz galerię

"Komisarz Mama" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Uwielbiam ten serial! Mam nadzieję, że będzie więcej odcinków

    18.03.2021 22:55
  • Beto (gość)

    Fajny serial, można się wyluzować

    11.03.2021 14:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×