"Komisarz Mama" odcinek 4. Maria Matejko zajmuje się sprawą zamordowanej prostytutki. Zginęła podczas ostrej orgii? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek serialu "Komisarz Mama". Maria Matejko zajmuje się sprawą zamordowanej prostytutki. Zginęła podczas ostrej orgii? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Komisarz Mamy"!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 4. w środę 24 marca o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 4. odcinku serialu "Komisarz Mama" na wysypisku śmieci znaleziono martwą prostytutkę. Maria rozpoznaje, że to Cecylia Dynowska, prostytutka, która pracowała razem z zamordowaną Zofią Marciniak (ofiarą z 1. odcinka).

Córka Marii wraca pijana do domu! Maria namiętnie całuje Łukasza! Zobacz więcej

Trop prowadzi do Romana Dutki, pracownika firmy "Practico", a potem także do jego przełożonego, Piotra Grzelaka, właściciela firmy, oraz kluczowego klienta, Dariusza Matei. Maria dowiaduje się, że mężczyźni razem świętowali kontrakt, po kolacji do jacuzzi w hotelu zamówili prostytutkę Cecylię.

Roman i Cecylia wzięli ecstasy. Roman niczego nie pamięta, obudził się i wszystko wskazuje na to, że zabił. Mężczyzna zostaje aresztowany. Tymczasem Maria trafia na trop prawdziwego sprawcy, miłośnika orgii. Naraża się osobiście, by odkryć prawdę. Z opresji wybawia Marię Piotr Żeromski, udający zazdrosnego partnera. Prywatnie Maria przełamuje swoje lęki i kompleksy i ląduje w łóżku z Łukaszem!

Zobacz galerię

"Komisarz Mama" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×