"Komisarz Mama" odcinek 5. Chory na białaczkę zrzucony z balkonu! Maria kontynuuje romans z Łukaszem, jednak do domu wraca... jej były mąż! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 5. odcinek nowego serialu telewizji Polsat pt. "Komisarz Mama". Chory na białaczkę zrzucony z balkonu! Maria kontynuuje romans z Łukaszem, jednak do domu wraca... jej były mąż! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku "Komisarz Mamy"!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 5. w środę, 31 marca, o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 5. odcinku serialu "Komisarz Mama" Stefan Siewruk, chory na białaczkę, zostaje znaleziony martwy. Ktoś wyrzucił go przez poręcz balkonu w pokoju hotelowym, w którym mieszkał. Stefan spadł na ziemię razem ze swoim wózkiem inwalidzkim. Maria z zespołem bada tę sprawę.

Maria Matejko zajmuje się sprawą zamordowanej prostytutki. Zginęła podczas ostrej orgii?Zobacz więcej

Do kręgu podejrzanych trafiają gracze w pokera, urządzający nielegalne rozgrywki w niewynajętych pokojach hotelowych. Wszyscy widzieli napastnika - to jakiś Azjata. Ale sprawcą okazuje się być ktoś inny; ktoś, kogo pokerzyści chronili.

Dlaczego musiało dojść do tej zbrodni? Romans Marii z Łukaszem trwa. Tymczasem do jej domu przyjeżdża nieoczekiwanie jej były mąż.

Zobacz galerię

"Komisarz Mama" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×