"Komisarz Mama" odcinek 7. Maria zajmuje się sprawą morderstwa nastolatka. Będzie musiała rozstać się z Łukaszem, bo nie jest gotowa na poważny związek? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 7. odcinek serialu "Komisarz Mama". Maria zajmuje się sprawą morderstwa nastolatka. Będzie musiała rozstać się z Łukaszem, bo nie jest gotowa na poważny związek? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku "Komisarz Mamy".

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 7. w środę, 14 kwietnia, o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 7. odcinku serialu "Komisarz Mama" komisarz Matejko tym razem prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci siedemnastolatka. Michał Frączak został znaleziony martwy ze słuchawkami na uszach. Trop prowadzi do organizacji religijnej, której siedziba mieści się w opuszczonych pomieszczeniach nad jeziorem.

Chory na białaczkę zrzucony z balkonu! Maria kontynuuje romans z Łukaszem, jednak do domu wraca... jej były mąż!Zobacz więcej

Maria i jej ekipa dowiadują się, że zamordowany chłopak był w związku z jedną z wyznawczyń, Julią. Jednocześnie prowadzone jest śledztwo w szkole Michała Frączaka, ponieważ znaleziono przy nim worek z marihuaną. Julia próbuje popełnić samobójstwo, ale dzięki czujności Romy w ostatniej chwili udaje się ją odratować. Kto i dlaczego zabił jej chłopaka?

Łukasz oznajmia Marii, że bardzo chciałby z nią stworzyć poważny związek, mieć z nią dzieci. Maria odmawia, mówi, że nie jest jeszcze na to gotowa. Czy to już koniec ich związku?

Zobacz galerię

"Komisarz Mama" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×