"Komisarz Mama". Wojciech Zieliński w sukience wspiera Strajk Kobiet! W komentarzach burza!

Kobiety znowu wyszły na ulicę, aby protestować w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczące aborcji. Wsparcie dla protestujących wyraziło wiele aktorek, aktorów oraz celebrytów. Część z nich, po wyrażeniu swojego poparcia, spotkała się z dużym hejtem!

Multimedia

Strajk Kobiet znowu wyszedł na ulice. Wśród protestujących kobiet są m.in. aktorki, aktorzy, dziennikarki czy dziennikarze. Nie wszyscy zawsze mogą aktywnie protestować, ale wtedy swoje wyrazy wsparcia dla ruchu wyrażają chociażby w mediach społecznościowych.

W ostatnich dniach swoje poparcie dla Strajku Kobiet wyraził aktor Wojciech Zieliński, który swój wpis opatrzył zdjęciem, na którym ma na sobie... sukienkę!

Chodziłem na katechezę 35 lat temu do kościoła (do obecnego już nie chodzę), bo tak chciałem, nie musiałem. I jako podstawową prawdę przyjąłem, że Bóg daje mi wolną wolę, wybór. Dlatego teraz ponownie wybieram empatię wobec drugiego człowieka. Wybieram wolność decydowania o własnym sumieniu. P.S. post nie jest sponsorowany przez tych "innych" co myślą samodzielnie P.S 2 post nie jest sponsorowany przez neomarksistów P.S.3 Pani Krystyno Pawłowicz, w tej sukience 100 pompek to łatwizna. #strajkkobiet #piekłokobiet #wybórniezakaz #nigdyniebędzieszszłasama

Konflikt między dwiema kuracjuszkami! O którego mężczyznę się pokłóciły? Zobaczcie zwiastun!Zobacz więcej

Jak można było się spodziewać, w komentarzach zapanowała istna burza! Po raz kolejny zwolennicy Strajku Kobiet zderzyli się z przeciwnikami! Pod postem czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

❤️💪🏽Wzruszam się i cieszę za każdym razem jak widzę takie poparcie dla nas Kobiet. Pozdrawiam serdecznie!

Obserwując ostatnio środowisko aktorów widać, jak trudny jest to zawód i jakie ciężkie urazy zostawia. Przemiana co chwilę w inną postać powoduje ogromne zaburzenia tożsamości. Współczuję. Kiedyś aktorzy mieli klasę, byli przedstawicielami Kultury. Dzisiejsze pokolenie to tragedia. Lepiej się zajmijcie dykcją i logopedią, bo w filmach nie można was zrozumieć.

O kurcze ale logika. Skoro ja mam PRAWO o decydowaniu o wlasnym sumieniu to moge zabic swoje dziecko bo to moja sprawa 😁 "Wybieram empatie wobec drugiego czlowieka"- wiec wybieram aborcje 😂 Po co komus jakies prawa i obowiązki.

Kiecka jest, torebajka jest, udziec jest🔥przede wszystkim jednak dobry przekaz jest❤️

Kurczę, czemu ja tak pięknie nie wyglądam w sukienkach! ♥️

Następny celebryta, gwiazda TVN co to boi się być zwyczajnie mądrym i wyłamać z tych schematów " wszyscy ślepo popieramy" zachęcam zapoznać się z KONSTYTUCJA Art. 38 zapewnia każdemu człowiekowi ochronę życia od POCZĘCIA aż do NATURALNEJ śmierci. Taka wiadomość na wypadek gdyby w niedalekiej przyszłości musiał Pan wraz z kolegami celebrytami poprzeć eutanazję.

Źródło: x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • aga (gość)

  art.38 Konstytucji brzmi: " Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia." Proszę więc nie dokonywać nadinterpretacji, ze od poczęcia do naturalnej śmierci. Tym bardziej, ze 500+ należy się od chwili urodzenia czyli uznano, ze wówczas jest człowiek. Prawicowcy i katole lubią naginać prawo

  28.02.2021 10:04
 • Btr (gość)

  Tylko nie zapomnij dziury wywiercić w kroku aktorsko szmato.

  31.01.2021 23:07
 • kasienka (gość)

  od zawsze twierdzilam na podstawie wnikliwych obserwacji ze en masse, aktorzy to najglupsza, najgorzej wyksztalcowna grupa zawodowa.

  31.01.2021 11:22
 • Zuza (gość)

  Zbadaj się bo chyba masz wielkie odchylenia od normy

  30.01.2021 23:55
 • ras (gość)

  No i brawo. Dobry przekaz, fajna forma.

  30.01.2021 23:47
 • JA (gość)

  Problem z katolami jest taki iż każdy inny ma przyjąć ich punkt widzenia .... jeśli ich wiara mówi im tak a nie inaczej to niech postępują zgodnie z nią ale pozostawią pozostałym niewierzącym WYBÓR

  30.01.2021 22:25
 • majka (gość)

  Odważ się i zakładaj sukienki na co dzień bo dobrze w nich się czujesz i wszystko będzie jasne w przekazie !

  30.01.2021 13:44
 • Anonim (gość)

  Ci nasi aktorzy mogliby chociaż Grać, że są inteligentni, a tu rozczarowanie na bogato i na ekranie i po za nim.

  30.01.2021 13:16
 • R.r. (gość)

  Kto to jest ? Kolejna zgniła ciota !!!

  30.01.2021 13:01
 • KOLIMB (gość)

  Kolejny świr,który chce zaistnieć!Wypad do psychiatryka!

  30.01.2021 12:47
 • kasienka (gość)

  Od zawsze twierdze, ze aktorzy to najglupsza, najgorzej wyksztalcona grupa zawodowa. Kolejny przklad barana becacego na jednym tonie razem z innymi glupimi baranami. Glupek po prostu.

  30.01.2021 12:22
 • Joanna (gość)

  "Bóg daje mi wolną wolę, wybór...Wybieram wolność decydowania o własnym sumieniu". Oczywiście, że tak! Bóg nikogo nie zmusza. Nie tylko w życiu ziemskim ale i po śmierci. A co to jest SUMIENIE? Sumienie to więź z Bogiem. Im dalej od Niego tym zerowe sumienie.

  30.01.2021 10:55
 • dandan (gość)

  empatia wobec człowieka w łonie swojej mamy. empatia wobec cczłowieka - kobiety która zyska świadomość zabójstwa swojego dziecka. empatia wobec zagrożenia człowieka wiecznym potępieniem, co jest realne. same empatie. no i to przebieranie się- czy ten aktor jest facetem odpowiedzialnym ? za siebie , za drugiego człowieka, co on chroni, swoje wizje czy drugiego człowieka

  30.01.2021 10:32
 • rsd (gość)

  Juz mozgiwysychaja nie tylko Polskim prostytutkom ale i aktorom

  30.01.2021 10:22
 • Ja (gość)

  Pan Maro i Jakub to popatrzcie w lusterko. Tam na pewno jest jakiś debil.

  30.01.2021 09:36
 • Jakub (gość)

  Takiego debila jeszcze nie widziałem.

  30.01.2021 08:23
 • Maro (gość)

  Sukienka jest, dupa wygolona - tylko ogiera dopuścić!!! Co za debil!!!

  30.01.2021 08:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×