Komu kibicuje Anna Mucha w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Anna Mucha, która w parze z Rafałem Maserakiem triumfowała w X edycji show "Taniec z gwiazdami" zdradziła, komu kibicuje w programie "Dancing with the stars".

Multimedia

29 listopada 2009 roku Anna Mucha zwyciężyła w parze z Rafałem Maserakiem w X edycji "Tańca z gwiazdami". W finale, dzięki głosom widzów, pokonała Nataszę Urbańską. Po latach aktorka z rozrzewnieniem wspomina udział w programie. We wpisie, który pojawił się na jej blogu, Mucha zdradziła, komu kibicuje w obecnej edycji show.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA MUCHA WRACA DO PRACY PO PORODZIE! ANNA MUCHA POKAZAŁA SIĘ PUBLICZNIE PIERWSZY RAZ PO PORODZIE! [ZDJĘCIA]

"No i oczywiście Taniec z Gwiazdami - łezka się w oku zakręciła. Oczywiście podziwiam taniec i lekkość (i zazdroszczę!!!) Joanny Moro i kibicuje Rafałowi, niemniej smsa wysłałam na Klaudię Halejcio, bo jestem nią zupełnie oczarowana! Co za piękna dziewczyna! Mocno trzymam kciuki gratulacje też dla Malwiny za jej kostiumy! Ach... szkoda, że mnie tam nie ma ;) potańczyło by się..." - wyznała na www.anna-mucha.bloog.pl (pisownia oryginalna).

CZYTAJ TAKŻE: JAK UDZIAŁ W PROGRAMIE "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ZMIENIŁ JOANNĘ MORO? WSZYSCY ZWYCIĘZCY "TAŃCA Z GWIAZDAMI"! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×