Koncert Grubsona 25 czerwca w ESKA TV i eskaGO!

Grubson to kolejna trzecia gwiazda, która wystąpi w ramach projektu muzycznego eska360. 25 czerwca (sobota) o godz. 17:00, tuż po meczu Polska – Szwajcaria, koncert artysty zaprezentują premierowo ESKA TV i platforma rozrywki eskaGO.

Multimedia

Ekskluzywny koncert ze starannie wyselekcjonowaną publicznością zostanie wyemitowany równolegle w obu kanałach – telewizyjnym i internetowym. Internauci, korzystający z platformy eskaGO, sami zadecydują, z jakiej perspektywy będą oglądać koncert – mają do wyboru podgląd z jednej z czterech kamer, rejestrujących wydarzenie. Od momentu premiery dostęp do odtwarzania koncertu na platformie będzie darmowy i nieograniczony.

Eska360 z udziałem Grubsona zarejestrowano 7 czerwca br. W wydarzeniu wzięli udział najwięksi fani artysty, którzy zdobyli zaproszenia w konkursach organizowanych na platformie eskaGO, w „Najlepszym Programie” w ESKA TV oraz na antenie Radia ESKA.

Premierę koncertu Grubsona wspiera kampania promocyjna realizowana w ESKA TV, eskaGO.pl, Radiu ESKA, eska.pl, mediach społecznościowych, a także w innych mediach należących do Grupy ZPR Media.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×