Koncert Jennifer Lopez finansową klęską?

Koncert Jennifer Lopez na gdańskim stadionie był "finansową klapą" - przekonuje Fakt.pl. Operator stadionu zapowiada przeciw "Faktowi" pozew do sądu i dalej mówi o sukcesie. Przekonuje jednak, że szczegółów finansowych zdradzić nie może.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KONCERT JENNIFER LOPEZ W GDAŃSKU! [ZDJĘCIA] WYMAGANIA JENNIFER LOPEZ

Operator stadionu zapowiada przeciw "Faktowi" pozew do sądu i dalej mówi o sukcesie. Przekonuje jednak, że szczegółów finansowych zdradzić nie może.

"Miejska spółka, zarządzająca stadionem w Letnicy nie chce ujawnić, ile biletów zostało na niedawny koncert Jennifer Lopez. Wiadomo, że było to mniej, niż podawano w przeddzień występu. Całe przedsięwzięcie zakończy się finansową klapą. Mówi się, że straty mogą sięgnąć nawet 1,5 miliona złotych!" - pisze fakt.pl powołując się na "osobę związaną ze stadionem".

Według portalu, liczba rozprowadzonych biletów miała wynieść 21 891, a "w tysiącach" należałoby liczyć liczbę wejściówek przekazanych za darmo.

  • To bzdura i fałszywe informacje, będziemy pozywać portal do sądu - zapowiada Borys Hymczak, prezes zarządzającej stadionem, komunalnej spółki Arena Gdańsk Operator. - Jestem związany umowami z agencją i sponsorami, dlatego nie mogę podawać szczegółów. Mogę jedynie powiedzieć to, że rozprowadziliśmy niemal 22 tys. wejściówek, z czego znaczną większość odpłatnie. Absurdalna jest już sama pojawiająca się w tekście kwota. Nawet pomijając wpływy, nasz koszt poniesiony w związku z organizacją nie sięgnął 1,5 miliona zł - mówi.

CZYTAJ TAKŻE: JENNIFER LOPEZ CHCE 20 MILIONÓW OD SZANTAŻYSTY CÓRKA JENNIFER LOPEZ Z TOREBKĄ ZA 2.100 DOLARÓW

Hymczak podkreśla, że doniesienia "Faktu" to kłody rzucane pod nogi w momencie, kiedy Operator jest w trakcie negocjacji kolejnego koncertu dużej gwiazdy.

  • Nie mogę powiedzieć wiele, ale cel, który sobie zakładaliśmy został osiągnięty. Występ Jennifer Lopez pokazuje niesamowity potencjał koncertowy PGE Areny - przekonuje. - Gdyby nie sukces koncertu J.Lo, nie szykowalibyśmy kolejnych i nie organizowalibyśmy meczu Polski z Urugwajem w listopadzie - dodaje.

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Tomasz (gość)

    Z grona wszystich artystów całego świata...musieli akurat wybrać Jennifer Lopez...FAILED

    18.10.2012 21:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×