Koncert Kylie Minogue "Kiss Me Once" w CANAL+ 27 czerwca

„Kiss Me Once” w Glasgow to zapierające dech w piersi efekty specjalne, wspaniała scenografia i choreografia, siedmiokrotna zmiana kostiumu, a także zachwycające pokazy laserowe. Koncert zostanie pokazany po raz pierwszy w telewizji w sobotę, 27 czerwca w CANAL+.

Multimedia

Występ odbył się w Glasgow i był częścią czternastej światowej trasy koncertowej Kylie Minogue. Tour objął pięć występów w rodzinnej Australii, ale skupiał się na publiczności europejskiej. Na Starym Kontynencie „Księżniczka popu” dała 35 koncertów, z których jeden odbył się w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas show w Glasgow 12-tysięczna widownia usłyszała takie piosenki, jak „Wow”, „I Should Be So Lucky”, „Step Back in Time", „Spinning Around", „On a Night Like This" i „Slow". Minogue przygotowała również specjalną wersję przeboju INXS „Need You Tonight”, będącą hołdem dla jej byłego chłopaka Michaela Hutchence’a, który popełnił samobójstwo w 1997 roku.

Kylie Ann Minogue jest australijską wokalistką, autorką tekstów piosenek i aktorką. Wydała 12 albumów studyjnych, a jej płyty rozeszły się w nakładzie 75 milionów egzemplarzy. Stała się sławna dzięki roli w australijskiej telenoweli „Sąsiedzi”, której do dziś powstało 31 sezonów. Minogue grała w niej przez dwa lata w parze z innym australijskim wokalistą Jasonem Donovanem. Odcinek w którym biorą ślub obejrzało w Wielkiej Brytanii blisko 20 milionów widzów. Jej aktorskie portfolio obejmuje 30 tytułów, w tym „Moulin Rouge!” Baza Luhrmanna czy niedawne „Holy Motors” Leosa Caraxa. O Kylie było szczególnie głośno w 2005 roku, kiedy podczas trasy koncertowej „Showgirl: The Greatest Hits Tour” zdiagnozowano u niej raka piersi. Artystka przeszła kurację i powróciła do występów, angażując się jednocześnie w akcję uświadamiającą kobietom konieczność okresowych badań profilaktycznych.

"Kylie - Kiss Me Once" - CANAL+, sobota, 27.06.2015, godz. 21:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×