"Koncert życzeń z Teresą Werner". Gwiazda piosenki została okradziona! Przykry incydent wydarzył się podczas koncertu

Uwielbiana na Śląsku, niezwykle sympatyczna wokalistka, prowadząca na kanale Polo TV autorski program "Koncert życzeń z Teresą Werner" została okradziona podczas koncertu.

Multimedia

Teresa Werner okradziona

Teresa Werner jest nie tylko najbardziej utytułowaną solistką Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym od 16. roku życia występowała przez 32 lata i osiem miesięcy. Jest także popularną wokalistką, mającą na koncie osiem solowych płyt.

Teresa Werner doceniona przez fanów Eurowizji! Śląska gwiazda estrady zmiażdżyła konkurencję!Zobacz więcej

Z pierwszego małżeństwa artystka ma córkę Joannę, wielbicielkę koni:

i podróży, którą to pasję dzieli z mamą:

Od 2010 roku drugim mężem piosenkarki jest Wiesław Werner, który wykazał się wielką cierpliwością i samozaparciem, by zdobyć jej serce. Tak Teresa Werner opowiedziała o tym portalowi Interia.pl:

Mój mąż to spokojny, zrównoważony człowiek, towarzyszy mi niemal we wszystkich projektach. Poznaliśmy się przypadkowo. Ubezpieczał mnie. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale dopiero dzisiaj widzę, że nieźle mnie ubezpieczył i to na całe życie. Od tego spotkania otrzymywałam od niego SMS-y z zaproszeniem na kawę. Przychodziły w różnych momentach - gdy byłam akurat na lotnisku w Amsterdamie albo w Paryżu, w drodze do USA itp. Trwało to około siedmiu lat. Byłam w ciągłych rozjazdach z zespołem, a on coraz mniej wierzył, że coś z tego będzie. Uważał, że jestem dla niego nieosiągalna. Był chyba w niezłym szoku, gdy dostał ode mnie SMS-a z wiadomością, że wracam do Polski i możemy się spotkać. Dalej wszystko potoczyło się szczęśliwie. Dzięki temu, jesteśmy dzisiaj małżeństwem. Wzajemne zrozumienie, umiejętność kompromisu to podstawa dobrego małżeństwa. Nie skupianie się na błahostkach i drobnych problemach, wzajemny szacunek, te cechy dają podstawy do wspólnego, długiego życia.

Teresa Werner jest niezwykle atrakcyjną kobietą, co bardzo doceniają jej fani:

Wszyscy, którzy mnie bliżej znają, wiedzą, że ja na nikogo się nie kreuję. Po prostu taka jestem. Taki jest mój wizerunek i odpowiednia do niego stylizacja. Kobieta zadbana, dobrze ubrana to dzisiaj nie taka rzadkość. Ciągle słyszę, że jestem oryginalna i niepowtarzalna. Cieszą mnie takie opinie. Jestem całkowicie niezależna w tym co robię. Nikt mi niczego nie podpowiada, nie doradza. Wszystko to są moje wybory.

Artystka osiągnęła sukces zawodowy i status gwiazdy śląskiej piosenki dzięki pracowitości, uporowi i konsekwencji:

(...) w życiu nie jest ci dane wszystko na tacy, ale musisz zawalczyć, jeśli chcesz zdobyć coś więcej niż inni. Nigdy się nie zatrzymywałam, choć nieraz było ciężko, mój wrodzony optymizm nie pozwalał mi myśleć, że nie może być inaczej, jak tylko dobrze. Kryzysy są i odchodzą. Nie można myśleć cały czas negatywnie, bo w ten sposób nie dopuszczamy do siebie tej dobrej aury. Sił nieraz mi brakowało, wtedy czerpałam z rezerw i szłam do przodu. Bez mojego mocnego charakteru i konsekwencji w tym co robię, nie byłoby mnie tutaj, gdzie dzisiaj jestem.

Takiego wnętrza można tylko pozazdrościć! Zaglądamy do willi gwiazdy śląskich szlagierówZobacz więcej

Oddanie fanów piosenkarki nie ma granic. Kiedyś jeden z nich przyleciał po nią po koncercie helikopterem, inny zaprosił ją na bankiet i powitał salwą z armat. Zdarzają się też niezbyt przyjemne incydenty. Teresa Werner wspomina, że kiedyś podczas koncertu ktoś ukradł jej z garderoby parę szpilek:

Obstawiamy, że pośród fanów pięknej Teresy są fetyszyści kobiecych stóp...

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • O boziu (gość)

  Kiedyś wyglądała ładnie,dziś już widać nadmiar botoksu. Mniemanie o sobie to ma duże. Teksty piosenek żenujące. No,ale dziadkom się podoba. To najważniejsze że Terenia daje panom 80+ tyle radości

  26.11.2021 20:38
 • ABC (gość)

  Przestańcie lansować starszą osobę udającą podlotka

  23.11.2021 21:17
 • Beata (gość)

  Zacznijcie od siebie.....Skąd tyle zła i nienawiści ...... Płaci Wam ktoś za te żenujące,obraźliwe komentarze.....Teresa Werner, to wyjątkowa artystka z wielką klasą !!!

  23.11.2021 16:13
 • Andrzej (gość)

  Widzę,że zazdrościcie Pani Teresie. I słusznie.

  23.11.2021 08:01
 • Robi (gość)

  Spiewaczka radia Silesia i Tvs dla starych ryli/górników/!!!

  22.11.2021 23:41
 • Jacek (gość)

  Stara "Barbi"" jej czasy się skończyły .przekwit!!!

  22.11.2021 23:38
 • Gosia (gość)

  Kiedyś Iwona z Radomska a teraz Wernerowa zenada

  22.11.2021 22:56
 • ******** (gość)

  Tak chwali się wszystkim, to szkoda że nie chwali się też ile operacji plastycznych ma już za sobą aby tak wyglądać. Wygląda bardzo sztucznie.

  22.11.2021 13:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×