koncert

"Wierzę w lepszy świat". Tak wyglądał uroczysty koncert TVP. Dawno niewidziany Ryszard Rynkowski i Katarzyna Cerekwicka na elbląskiej scenie

„Gramy dla wolności i nadziei na lepsze jutro” – ta idea przyświecała artystom, którzy wzięli udział w wyjątkowym koncercie Telewizji Polskiej. W 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę, w dniu oficjalnego otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej, na elbląskiej scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. „Wierzę w lepszy świat” – uroczysty koncert na żywo z Elbląga już w sobotę, 17 września o godz. 18:00 na antenie TVP1.

17.09.2022"Wierzę w lepszy świat"

Magiczne Zakończenie Wakacji. Anna Wyszkoni, Doda, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank na scenie w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Publikujemy zdjęcia

Tysiące radiowych odtworzeń, setki milionów wyświetleń w internecie oraz miliony fanów w Polsce i na świecie – takimi osiągnięciami mogą pochwalić się artyści, którzy w ostatni weekend sierpnia wystąpili w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Minelli, Olivia Addams, The Rasmus, Doda, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank – to między innymi oni dali czadu podczas festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Publikujemy zdjęcia z koncertu Polsatu.

27.08.2022Magiczne Zakończenie Wakacji

MTV Unplugged. Natalia Kukulska ze specjalnym koncertem na antenie CANAL+! Kiedy emisja?

Niezwykły koncert to zabawa kolorem, kształtem i światłem. Kombinacja barw, wzorów i iluminacji stanowi prawdziwą ucztę dla oczu, ale jednocześnie jest jedynie oprawą dla wspaniałej muzyki w wykonaniu wybitnych artystów. Natalia Kukulska to kolejna polska artystka, która miała okazję zagrać koncert z cyklu MTV Unplugged. Rejestracja koncertu zostanie pokazana w CANAL+!

12.03.2022MTV Unplugged

"Solidarni z Ukrainą" [ZDJĘCIA]. Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski i inni na scenie. Ambasador Ukrainy dziękuje za wsparcie

W siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 trwa koncert "Solidarni z Ukrainą". Polscy i ukraińscy artyści śpiewają w geście sprzeciwu wobec wojny na Ukrainie. Na scenie m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia z koncertu "Solidarni z Ukrainą".

27.02.2022Solidarni z Ukrainą

"Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - the best of Krzysztof Krawczyk" koncert. Największe przeboje Krzysztofa Krawczyka w TVP. W Opolu wystąpi plejada gwiazd!

Telewizja Polska zaprasza w niedzielę, 30 maja na niezwykły koncert "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - the best of Krzysztof Krawczyk". W Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu wystąpi plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Znani zaśpiewają największe przeboje Krzysztofa Krawczyka w TVP.

30.05.2021Jak przeżyć wszystko jeszcze raz

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×