koncert

"Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki”. Koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego w TV. Kto zaśpiewa? Kiedy premiera? [ZWIASTUN]

TVP1 zaprasza na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie wystąpią zaprzyjaźnieni z artystą muzycy, m. in.: Olga Bończyk, Katarzyna Cerekwicka, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Łobaszewska, Andrzej Krzywy, Krzysztof Respondek, Sławek Uniatowski i Mateusz Ziółko. Kiedy premiera widowiska "Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki”?

30.10.2018Pejzaż bez Ciebie

"LATO, MUZYKA, ZABAWA" – wielki finał w Gdańsku. Kto wystąpi? Gdzie obejrzeć? [ZDJĘCIA]

To już ostatni przystanek na muzycznej trasie Dwójki. Finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku, na terenie historycznej stoczni. Wystąpią wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzycznej, a także gwiazdy zagraniczne, w tym Shanguy – włosko-francuskie trio, które przebojem wdarło się na europejskie listy przebojów. Początek transmisji na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 31 sierpnia, o 20:45.

29.08.2018Lato muzyka zabawa

„Tribute to Zbigniew Wodecki”. Edyta Górniak, Kayah, Halina Frąckowiak, Zdzisława Sośnicka i wielu innych na scenie. Jak wypadli? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami koncert „Tribute to Zbigniew Wodecki”, podczas którego plejada polskich artystów zaśpiewała największe przeboje z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Retransmisja z tego wyjątkowego, muzycznego wydarzenia już 12 czerwca w TVN, ale już teraz sprawdźcie, jak muzyczne gwiazdy zaprezentowały się na scenie w Krakowie.

12.06.2018Gwiazdy dla Zbyszka

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×